Odzież motocyklowa na jesień 2018. Harley przedstawia kolekcję FXRG

Harley-Davidson przedstawia FXRG, nową kolekcję najwyższej klasy odzieży funkcjonalnej zapewniającej komfort i ochronę na każdej drodze i w każdą pogodę. Najnowsza kolekcja to wielowarstwowy komplet odzieży, który zapewnia motocyklistom radość z jazdy i komfort w każdych warunkach.

Kolekcja Harley-Davidson FXRG wykonana jest z najnowszych materiałów i opiera się na trzywarstwowym systemie, który umożliwia dostosowanie do każdych warunków pogodowych. Dzięki temu każdy motocyklista może czuć się komfortowo i ciepło, niezależnie od temperatury otoczenia.

Odpowiednio ubrany motocyklista

Aby motocyklista mógł w pełni cieszyć się jazdą, musi się odpowiednio ubrać. Nie chodzi tylko o kask, rękawice i kurtkę ochronną, ale także o funkcjonalny komplet odzieży. 

Pierwszą rzeczą, jaką musi uwzględnić, jest znajdująca się najbliżej skóry warstwa podstawowa. Warstwa ta pomaga regulować temperaturę ciała i kontrolować wilgoć skóry tak, aby motocykliście było ciepło, gdy na zewnątrz jest zimno, i odwrotnie, aby w najgorętszym klimacie miał uczucie chłodu.

Jednym z elementów kolekcji Harley-Davidson FXRG jest specjalna koszulka wyposażona w elementy funkcjonalne w obszarze ramion, pozwalające utrzymać naturalną temperaturę ciała. Motocykliści powinni także pamiętać o funkcjonalnych, elastycznych kalesonach, które również są dostępne w nowej kolekcji.

 Ważnym elementem jest także środkowa warstwa odzieży, której celem jest izolacja zimna dzięki wytworzeniu efektu kieszeni powietrznej wokół ciała. Odzież tę można pominąć lub wkładać ją, jeśli wymagają tego panujące warunki pogodowe.
W kolekcji FXRG warstwa środkowa to specjalna kurtka zapewniająca ciału odpowiednią ochronę. Jej rękawy są wykonane z rozciągliwego polaru, co zapewnia zatrzymanie ciepła ciała i wygodne wkładanie.

Następnie należy włożyć warstwę zewnętrzną odzieży. Powinna ona chronić przed warunkami pogodowymi i zapewnić motocykliście maksymalną wygodę niezależnie od temperatury otoczenia.

Kolekcja FXRG obejmuje zarówno skórzane, jak i materiałowe kurtki wodoodporne. Poza klasycznymi elementami zapewniającymi bezpieczeństwo, takimi jak wzmocnienia i protektory chroniące wrażliwe części ciała, kurtki te mają także zapinane na suwak otwory wentylacyjne w okolicach ramion i bioder, co zapewnia naturalny przewiew w cieplejsze dni. Spodnie do kompletu wykonane są z wodoodpornej tkaniny.

Ciesz się ostatnimi jazdami w sezonie z wyjątkową kolekcją odzieży do jazdy zaprojektowaną przez motocyklistów dla motocyklistów. Na każdej drodze i w każdą pogodę. Niczym się nie martw, nie przejmuj się pogodą i skoncentruj się wyłącznie na jeździe.

Wszystkie produkty z najnowszej kolekcji FXRG są dostępne u autoryzowanych dealerów Harley-Davidson®, których adresy znajdziesz na www.harley-davidson.pl

Odzież funkcyjna Harley-Davidson:


[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button