Motocykle Harley-Davidson i zespół Aerosmith łączą siły. Efektem nowa linia klimatycznej odzieży

Seks, motocykle i rock`n roll znów na topie!

W skrócie
  • Harley-Davidson, Aerosmith i unikalna kolekcja odzieży na co dzień
  • motocykle i rock`n roll wyrażone w kolekcji odzieży casualowej Harley-Davidson

Żądna marka motocyklowa nie kojarzy się tak bezpośrednio z rock`n rollem jak amerykański Harley-Davidson. Z kolei Aerosmith to zdecydowanie jedna z legend amerykańskiego rock`n rolla, której przebojów nikomu przedstawiać nie trzeba. Te dwie marki pasują więc do siebie jak ulał, a wyraz symbiozy oddaje nowa kolekcja odzieży casualowej poświęconej motocyklowemu rockowi w 100% amerykańskim wydaniu.

Harley-Davidson oraz Bravado, spółka zarządzająca sprzedażą towarów i markami w ramach Grupy Universal Music, ogłosiła wprowadzenie na rynek specjalnej kolekcji odzieży we współpracy z legendarnym zespołem rockowym Aerosmith. Dostępna już teraz limitowana edycja odzieży męskiej i damskiej będzie oferowana w salonach Harley-Davidson  na całym świecie oraz na stronie Harley-Davidson.com.

Motocyklowy casual w mocno rockowym wydaniu

„Bardzo cieszymy się ze współpracy z Harley-Davidson. Ta firma to prawdziwa amerykańska instytucja oraz synonim autentyczności i luzackiego stylu, który w stu procentach oddaje to, o co chodzi w muzyce zespołu Aerosmith. To świetnie, że ta kolekcja może trafić do rąk naszych fanów”, powiedział Joe Perry, gitarzysta Aerosmith.

 

Wyróżnikiem kolekcji są elementy graficzne autorstwa zarówno zespołu Aerosmith, jak i firmy Harley-Davidson, które gwarantują niepowtarzalność wzornictwa. Oferta obejmuje łącznie 17 stylów i składa się z sześciu różnych graficznych „kapsuł”:

 

Burnout, dla której inspiracją jest album Aerosmith o takiej nazwie i która charakteryzuje się obrazami vintage przedstawiającymi i podkreślającymi początki tych dwóch słynnych amerykańskich marek.

Dream On, której nazwa pochodzi od tytułu piosenki z pierwszego albumu studyjnego zespołu, która przyniosła Aerosmith popularność. Ilustruje ona ciągłą popularność i znaczenie zespołu Aerosmith i firmy Harley-Davidson na całym świecie.

Pump, która wykorzystuje najbardziej znane logo Aerosmith i Harley-Davidson dla stworzenia kultowego, opartego na współpracy wzornictwa, w którym obie marki są połączone skrzydłami wolności.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Aero Force One to tytuł stanowiący wyraz wdzięczności dla wiernych fanów zespołu Aerosmith i symbol współpracy pomiędzy tymi dwiema wielkimi legendami Ameryki.

Harley-Davidson Street Bob 114 2021: Nowy bobber z charakterem

Toxic Twins to graficzny riff na bazie przezwiska duetu autorów tekstów zespołu Aerosmith i kolejne odniesienie do współpracy między Aerosmith a Harley-Davidson. Wzór ten składa się z obu logo otoczonych przez węże, które symbolizują siłę i ducha obu tych słynnych marek.

Draw the Line wykorzystuje grafikę z albumu Aerosmith o tym tytule, uzupełnioną o bieżnik opony i rury wydechowe motocykla Harley-Davidson , symbolizujące ogromną energię charakteryzującą zarówno rock and rolla, jak i motocykle.

Ta limitowana kolekcja obejmuje męskie i damskie koszulki, koszule z długim rękawem, bluzy oraz koszulki bez rękawów. Lokalizację salonów firmy Harley-Davidson można znaleźć na stronie www.harley-davidson.pl.

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button