Motocykl w leasingu? Skorzystaj z kalkulatora Yamahy

Zainteresowanie jednośladami wśród Polaków rośnie w czasie pandemii. Polacy również coraz chętniej wybierają motocykle i skutery jako pojazdy służące do pracy. Santander Consumer Multirent i importer motocykli Yamaha odpowiadają na zwiększone zapotrzebowanie rynku i wprowadzają specjalny kalkulator leasingowy, z którego skorzystasz bezpośrednio na stronie Yamahy.

Nowe rozwiązanie powstałe dzięki współpracy Santander Consumer Multirent i importera motocykli Yamaha uzupełnia zaawansowane narzędzia konfiguracji motocykli, które mają do dyspozycji klienci. Według danych Santander Consumer Multirent na rynku rośnie oczekiwanie, że oprócz wyboru pojazdu, w jednym miejscu klienci będą mieć także możliwość doboru finansowania. Według badania „Auto w sieci” ponad połowa klientów prowadzących działalność gospodarczą uważa, że dostępność atrakcyjnej formy finansowania wpływa w ich przypadku na miejsce dokonania zakupu. Ponadto, 93 proc. przedsiębiorców wskazuje leasing jako preferowaną formę finansowania.

  • Liczba wniosków o finansowanie motocykli Yamaha przez 11 miesięcy 2020 r. wzrosła o 57 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego – wynika z wewnętrznych danych Santander Consumer Multirent.
  • Santander Consumer Multirent w ramach współpracy ze światowym liderem w branży udostępnił narzędzie, które dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów pozwoli klientom wybrać najlepsze parametry leasingu na skonfigurowany wcześniej na stronie Yamaha model motocykla.
  • Yamaha w 2019 roku sprzedała w Polsce ponad 2,3 tys. nowych jednośladów, a ten rok może zamknąć z jeszcze lepszym wynikiem.

 

Wspólny projekt realizowany przez Yamaha Motor Polska oraz Santander Consumer Multirent uruchomiono jednocześnie w 14 krajach. Efektem jest udostepnienie klientom zaawansowanego narzędzia, które dzięki bezpośredniemu połączeniu z systemami bankowymi pozwala odpowiednio dobrać ofertę na leasing skonfigurowanego wcześniej motocykla lub skutera.

Odwiedź muzeum motocykli Ducati nie wychodząc z domu. Teraz już możesz!

Wyliczenia są dokonywane w czasie rzeczywistym, a zmiana parametrów finansowania jest wprowadzana na bieżąco. Jedyne co musi zrobić klient to wejść na stronę importera i po wybraniu interesującego go  pojazdu, kliknąć na zakładkę „znajdź finansowanie”. Następnie może ustalić wysokość wkładu własnego oraz ilość rat, na które chciałby rozłożyć spłatę jednośladu. Otrzyma także informację o końcowej wartości wykupu.

– Rozwój narzędzi digitalowych należy do naszych priorytetów, ponieważ to właśnie w Internecie nasi Klienci coraz częściej zaczynają swoje poszukiwania. Nowy kalkulator leasingowy jest kolejnym krokiem w podnoszeniu jakości obsługi i budowaniu zadowolenia użytkowników strony, którzy od teraz będą mieli bieżący dostęp do rzetelnych informacji na temat finansowania pojazdów Yamahy. Postaramy się, aby w przyszłym roku pojawiła się również oferta skierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale również do klientów indywidualnych. Tymczasem zapraszam do testowania nowego kalkulatora na stronie www.yamaha-motor.pl – mówi Joanna Grzanecka z Yamaha Motor Polska.

 

Nowa Yamaha R7 i rozkwit motocyklowej klasy średniej: Czy Yamaha pracuje nad następcą YZF-R6?

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wzrastające zainteresowanie jednośladami można zaobserwować również po analizie wewnętrznych danych Santander Consumer Multirent dotyczących wniosków składanych przez klientów o finansowanie motocykli marki Yamaha. Ich liczba wzrosła aż o 57 proc. rok do roku w okresie od stycznia do listopada. Wartość udzielonego w tym czasie finansowania przekroczyła 5 mln zł.

 

– Sprzedawcy motocykli w Polsce są jedną z niewielu grup, w które nie uderzyły negatywne skutki koronawirusa. Według danych PZPM w samym listopadzie br. zanotowano wzrost rejestracji nowych motocykli o 61,9 proc., co jest najwyższym rezultatem analogicznego miesiąca od 2005 roku – mówi Marta Kozłowska, Dyrektor Działu Produktu i Zarządzania Procesami z Santander Consumer Multirent. – Eksperci uważają to za konsekwencję zmiany trendów w społeczeństwie podczas pandemii. Zaufanie do zbiorowych środków transportu spadło, dlatego więcej osób zaczęło interesować się alternatywnymi rozwiązaniami. Cieszymy się, że razem z importerem Yamaha możemy wprowadzić rozwiązanie, które pozwoli klientom na szybki i sprawny wybór wymarzonej maszyny oraz jej finansowania w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button