Aktualnie czytasz:
Już teraz zgarnij kask motocyklowy od Skuterowo.com

Czas start. Kto pierwszy ten lepszy. Do zgarnięcia kaski i ramki do tablic rejestracyjnych z logo Skuterowo.com. Kolejna garść niespodzianek dla tych, którzy wykażą się refleksem i uzupełnią formularz konkursowy.

Dla pierwszych trzech osób atestowany kask Interscooters do wyboru w dowolnym malowaniu (biało – zielono – czerwony, biało – czerwony, fioletowo – niebieskie) i rozmiarze (S, M, L, XL, XXL). Kaski skórzane to ekskluzywne „nakrycia głowy” wyłożone w środku materiałem z mikrofibrą który zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i ciepła. Wyposażone są także w nowoczesny system pozwalający na błyskawiczny demontaż szybki. Każdy kask wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu zachowane zostały bardzo rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów kaski posiadają wyjątkową trwałość.

Dla kolejnych pięciu ramka do tablic rejestracyjnych z logo Skuterowo.com.

[contact-form-7 id=”14612″ title=”Hasło Reklamowe Skuterowo.com_copy”]

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Spłynęło ich ponad 7 500 w 11 minut (do czasu zakończenia zabawy). Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się lub polub nas na Facebooku, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Kaski Interscooters: Damian Połeć, Bartosz Jarosz, Mateusz Prawda.
Skuterowo.com skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 24h w celu poinformowania o wygranej i uzgodnienia rozmiarów i kolorów wybranego kasku.
Ramki Skuterowo.com: Marcin Strychalski, Martin Hulewicz, Jakub Niedźwiadek, Oskar Kowalczyk, Jakub Tolak
Skuterowo.com skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 24h w celu poinformowania o wygranej

 

Fundatorzy nagród w zabawie

Fundatorzy nagród w zabawie

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Interscooters, Zipp Skutery oraz Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Kaski Interscooters i ramki motorowerowe z logo Skuterowo.com
4. Laureatami zostanie 8 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
72 Komentarze
1 5 6 7 8