Już teraz zgarnij kask motocyklowy od Skuterowo.com

Czas start. Kto pierwszy ten lepszy. Do zgarnięcia kaski i ramki do tablic rejestracyjnych z logo Skuterowo.com. Kolejna garść niespodzianek dla tych, którzy wykażą się refleksem i uzupełnią formularz konkursowy.

Dla pierwszych trzech osób atestowany kask Interscooters do wyboru w dowolnym malowaniu (biało - zielono - czerwony, biało - czerwony, fioletowo - niebieskie) i rozmiarze (S, M, L, XL, XXL). Kaski skórzane to ekskluzywne "nakrycia głowy" wyłożone w środku materiałem z mikrofibrą który zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i ciepła. Wyposażone są także w nowoczesny system pozwalający na błyskawiczny demontaż szybki. Każdy kask wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu zachowane zostały bardzo rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów kaski posiadają wyjątkową trwałość.

Dla kolejnych pięciu ramka do tablic rejestracyjnych z logo Skuterowo.com.

[contact-form-7 id="14612" title="Hasło Reklamowe Skuterowo.com_copy"]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Spłynęło ich ponad 7 500 w 11 minut (do czasu zakończenia zabawy). Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się lub polub nas na Facebooku, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Kaski Interscooters: Damian Połeć, Bartosz Jarosz, Mateusz Prawda.
Skuterowo.com skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 24h w celu poinformowania o wygranej i uzgodnienia rozmiarów i kolorów wybranego kasku.
Ramki Skuterowo.com: Marcin Strychalski, Martin Hulewicz, Jakub Niedźwiadek, Oskar Kowalczyk, Jakub Tolak
Skuterowo.com skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 24h w celu poinformowania o wygranej

 

Fundatorzy nagród w zabawie
Fundatorzy nagród w zabawie

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Interscooters, Zipp Skutery oraz Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Kaski Interscooters i ramki motorowerowe z logo Skuterowo.com
4. Laureatami zostanie 8 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Inne publikacje na ten temat:

72 opinii

 1. No nieźle, 7500 zgłoszeń. Szanse minimalne, to już nie kwestia sekund, ale milisekund. I wyjaśniło się skąd te zwiechy serwera 🙁

 2. gratulacje…

  skoro temat jest taki gorący

  apeluję skuterowo.com o jakiś kontakt z ludźmi którzy są zżyci ze stroną nie od wczoraj.

  pisałem kilka maili w sprawie reklamy, nowej oprawy forum, apropo administrowania forum… ale brak odpowiedzi 🙁

 3. w jaki sposób było 7,5 tys zgłoszeń skoro jest założonych 4076 kont z czego jestem przekonany, że ponad połowa założyła i napisała może jeden post bo miała problem a nie potrafiła sobie sama poradzić…i od wieków tu nie wchodzi…
  coś nie tak ;>

 4. Kiedyś pisali, że nie trzeba być zarejestrowanym, a jak polak usłyszy słowo „konkurs”, „nagroda”, a co najważniejsze: „za darmo”… (nie trzeba dalej tłumaczyć 😉 ?

 5. Dla pierwszych trzech osób atestowany kask Interscooters

  Dla kolejnych pięciu ramka do tablic rejestracyjnych z logo Skuterowo.com.
  chyba dlatego 8, te dwadziescia to chbya ze stareko kunkursu

 6. O 20:35
  „4. Laureatami zostanie 20 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.”

  O 20:43
  „4. Laureatami zostanie 8 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.”

  Co jak co, ale zmienianie zasad konkursu po jego odbyciu i wyłonieniu zwycięzców ? To moim zdaniem już przesada, tym bardziej, że nie było napisane jakie to nagrody, więc wystarczyło do tych 12 osób rozesłać po naklejce z logiem skuterowo.com i „zachować honor”…

 7. albo się machneli, albo patrzeliście na poprzednią ich strone konkursową. tak czy siak mi sie nie udało i nei wiem ile to musi być czasu, zeby wyrobić, bo ja wysłałem zgłoszenie minute po.

 8. Kurde, co ile są konkursy? Ja przegapiłem 5 po 20 wysłałem bez logowania sie tutaj. w sumie nie było mnie na skuterowo z pół roku, musiałem se dać przypomnienie hasła :DDDDDD. I faktycznie nigdzie nie ma, ze to dla zarejestrowanych tylko, wiec musicie czytać ze zrozumieniem, w ogóle jaki to by był sens, jak tylko dla zarejestrowanych, a inni to gorsi, a po drugie wiele ma tutaj konto i wchodzi na codzien niezalogowanym, tak, jak ja, bo nie pamięta sie hasla czy cos :D:DDDDD

 9. Yamaha, a ty od kiedy masz tu konto? JEst ku ktoś kto ma z dwa lata założóne? A a propos konkursu, to w tamtym roku miałem kask naxy w prezencie i chyba styknie, trzeba dać innym szanse:)

 10. Albo myślą, ze jest tylko dla zarejestrowanych. Ja jestem mało na forum, ale kiedyś sie udzialałem, teraz wchodzę czasami, ale się nie loguje, bo nie widze takiej potrzeby. Zalogować się trzeba tylko, żeby pisać. Teraz sie zalogowałem, potem znowu zapomne hasła i tak w kółko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button