Aktualnie czytasz:
Już teraz zgarnij kask motocyklowy od Skuterowo.com

Czas start. Kto pierwszy ten lepszy. Do zgarnięcia kaski i ramki do tablic rejestracyjnych z logo Skuterowo.com. Kolejna garść niespodzianek dla tych, którzy wykażą się refleksem i uzupełnią formularz konkursowy.

Dla pierwszych trzech osób atestowany kask Interscooters do wyboru w dowolnym malowaniu (biało – zielono – czerwony, biało – czerwony, fioletowo – niebieskie) i rozmiarze (S, M, L, XL, XXL). Kaski skórzane to ekskluzywne „nakrycia głowy” wyłożone w środku materiałem z mikrofibrą który zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i ciepła. Wyposażone są także w nowoczesny system pozwalający na błyskawiczny demontaż szybki. Każdy kask wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu zachowane zostały bardzo rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów kaski posiadają wyjątkową trwałość.

Dla kolejnych pięciu ramka do tablic rejestracyjnych z logo Skuterowo.com.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

[contact-form-7 id=”14612″ title=”Hasło Reklamowe Skuterowo.com_copy”]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Spłynęło ich ponad 7 500 w 11 minut (do czasu zakończenia zabawy). Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się lub polub nas na Facebooku, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Kaski Interscooters: Damian Połeć, Bartosz Jarosz, Mateusz Prawda.
Skuterowo.com skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 24h w celu poinformowania o wygranej i uzgodnienia rozmiarów i kolorów wybranego kasku.
Ramki Skuterowo.com: Marcin Strychalski, Martin Hulewicz, Jakub Niedźwiadek, Oskar Kowalczyk, Jakub Tolak
Skuterowo.com skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 24h w celu poinformowania o wygranej

 

Fundatorzy nagród w zabawie

Fundatorzy nagród w zabawie

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Interscooters, Zipp Skutery oraz Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Kaski Interscooters i ramki motorowerowe z logo Skuterowo.com
4. Laureatami zostanie 8 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
0%
0%
0%
72 Komentarze
1 5 6 7 8