Aktualnie czytasz:
Jeździł motocyklem po chodnikach i galeriach handlowych. 19-latek stracił prawo jazdy
5

Kolejny naśladowca znanego Froga. Zamiast białego BMW, białe enduro. „Motocyklista” wyspecjalizował się w jeździe po chodnikach, przejściach i wnętrzach galerii sklepowych w Bydgoszczy. Mimo, iż nie miał tablicy rejestracyjnej został złapany, zabrano mu prawo jazdy i sprawę skierowano do sądu.

Ciężko wytłumaczyć tak skrajną głupotę i znaleźć choćby jeden argument na korzyść motocyklisty. Jego zachowanie jest po prostu irracjonalne, w dodatku sam uwieczniał swoje „podróże”. Policja na jego wideo dopatrzyła się także przekroczenia prędkości o więcej, niż 50 km/h w terenie zabudowanym.

Mundurowi na tym jednym wideo dopatrzyli się 34 wykroczeń w niespełna 4 minuty. Wśród nich jazda po wydzielonym torowisku, przejściach dla pieszych, chodnikach i hit – wjazd do dwóch centrów handlowych. Zaniepokojona administracja jednego z nich przesłała film z monitoringu do pobliskiej komendy policji. Ta dość szybko ustaliła tożsamość rajdowca, najpewniej miłośnika serii gier GTA.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Za powyższe wykroczenia motocyklista stracił prawo jazdy, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd. Ten może orzec zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych oraz badania psychologiczne w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy. Oby, bo gość przejawia pewne symptomy zaburzeń.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe elloco
  27 sierpnia 2015 at 21:50

  Niestety ale mieli rację, wyciek oleju to nie blachostka więc nie mogą pozwolić na dalszą jazdę tym sprzętem. Pomijam już fakt jak olej niszczy środowisko to faktycznie o szlif na takich kropelkach nie trudno.

 • Zdjęcie profilowe elloco
  27 sierpnia 2015 at 21:56

  Post wyżej był do innego artykułu.
  Takim ludziom powinni dawać takie kary żeby przez kilka lat odczuwali swoją głupotę.

 • raffallcom
  30 sierpnia 2015 at 00:41

  a potem mówią, że motocykliści to idioci. bo co złe to się zawsze pamięta. lecz ja zawsze powtarzam, że nie ten jest motocyklistą co ma sprzęt za 30tyś a ten co dorósł umysłowo do wstąpienia rodziny motocyklistów(i może to być nawet małolat na skuterze byle by miał olej w głowie i pasje bo od czegoś trzeba zacząć).

 • Zdjęcie profilowe Jam
  31 sierpnia 2015 at 21:46

  predkosciomierz raczej nie moze byc podstawa do ukarania za przekroczenie predkosci gdyz nie jest homologowanym urzadzeniem pomiarowym. Reszta wykroczen by sie zgadzala

 • Zdjęcie profilowe elloco
  31 sierpnia 2015 at 23:56

  Wydaje mi się ze prędkościomierz jest homologowany i takie nagranie może być podstawą do ukarania. Tym bardziej widać na nagraniu ze jedzie dość szybko