Aktualnie czytasz:
Jeździł motocyklem po chodnikach i galeriach handlowych. 19-latek stracił prawo jazdy
5

Kolejny naśladowca znanego Froga. Zamiast białego BMW, białe enduro. "Motocyklista" wyspecjalizował się w jeździe po chodnikach, przejściach i wnętrzach galerii sklepowych w Bydgoszczy. Mimo, iż nie miał tablicy rejestracyjnej został złapany, zabrano mu prawo jazdy i sprawę skierowano do sądu.

Ciężko wytłumaczyć tak skrajną głupotę i znaleźć choćby jeden argument na korzyść motocyklisty. Jego zachowanie jest po prostu irracjonalne, w dodatku sam uwieczniał swoje "podróże". Policja na jego wideo dopatrzyła się także przekroczenia prędkości o więcej, niż 50 km/h w terenie zabudowanym.

Mundurowi na tym jednym wideo dopatrzyli się 34 wykroczeń w niespełna 4 minuty. Wśród nich jazda po wydzielonym torowisku, przejściach dla pieszych, chodnikach i hit - wjazd do dwóch centrów handlowych. Zaniepokojona administracja jednego z nich przesłała film z monitoringu do pobliskiej komendy policji. Ta dość szybko ustaliła tożsamość rajdowca, najpewniej miłośnika serii gier GTA.

Za powyższe wykroczenia motocyklista stracił prawo jazdy, a o jego dalszych losach zadecyduje sąd. Ten może orzec zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych oraz badania psychologiczne w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy. Oby, bo gość przejawia pewne symptomy zaburzeń.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe elloco
  27 sierpnia 2015 at 21:50

  Niestety ale mieli rację, wyciek oleju to nie blachostka więc nie mogą pozwolić na dalszą jazdę tym sprzętem. Pomijam już fakt jak olej niszczy środowisko to faktycznie o szlif na takich kropelkach nie trudno.

 • Zdjęcie profilowe elloco
  27 sierpnia 2015 at 21:56

  Post wyżej był do innego artykułu.
  Takim ludziom powinni dawać takie kary żeby przez kilka lat odczuwali swoją głupotę.

 • raffallcom
  30 sierpnia 2015 at 00:41

  a potem mówią, że motocykliści to idioci. bo co złe to się zawsze pamięta. lecz ja zawsze powtarzam, że nie ten jest motocyklistą co ma sprzęt za 30tyś a ten co dorósł umysłowo do wstąpienia rodziny motocyklistów(i może to być nawet małolat na skuterze byle by miał olej w głowie i pasje bo od czegoś trzeba zacząć).

 • Zdjęcie profilowe Jam
  31 sierpnia 2015 at 21:46

  predkosciomierz raczej nie moze byc podstawa do ukarania za przekroczenie predkosci gdyz nie jest homologowanym urzadzeniem pomiarowym. Reszta wykroczen by sie zgadzala

 • Zdjęcie profilowe elloco
  31 sierpnia 2015 at 23:56

  Wydaje mi się ze prędkościomierz jest homologowany i takie nagranie może być podstawą do ukarania. Tym bardziej widać na nagraniu ze jedzie dość szybko