Aktualnie czytasz:
Jak wygląda szkolenie ART na torze w Łodzi? [WIDEO]
0

Myślicie o szkoleniu motocyklowym w te wakacje? Zapraszamy na ART Allianz Assistance Academy, którego kolejne dwie edycje odbędą się na torze w Łodzie. Nie do końca przekonaniu? Zobaczcie film z pierwszej edycji imprezy w tym roku.

W tym roku szkolenie ART Allianz Assistance Academy odbędzie się jeszcze dwókrotnie. Na jednej z edycji będzie sam Leszek, więc może warto się wybrać, żeby nie tylko poćwiczyć, ale spotkać się z ekipą Jednoślad.pl i porozmawiać o motocyklach. Obok tego organizator oraz partner szkoleń, Allianz, zaplanowali mały konkurs i kilka fajnych gratisów dla uczestników szkolenia.

Informacje od organizatora:

1.      Zachęcamy Was ponownie do udziału w konkursie naszego partnera Allianz Global Assistance. Do wygrania jest szkolenie ART Allianz Assistance Academy i profesjonalne szkolenie paramedyczne dla motocyklistów. To banalnie proste – wystarczy kupić ubezpieczenie assistance na www.assistance-motocyklowe.pl i przesłać zdjęcie z motocyklowej podróży. Zasady i regulamin konkursu tutaj: www.assistance-motocyklowe.pl/konkurs

2.      KAŻDY uczestnik szkoleń ART Allianz Assistance Academy objęty jest ubezpieczeniem Assistance na czas szkolenia. Jeśli Twój motocykl w drodze na szkolenie, lub w czasie powrotu do domu odmówi posłuszeństwa – nie zostawimy Cię bez opieki. Pokryjemy koszty wynajmu motocykla, lub pomożemy z naprawą lub odholowaniem maszyny do domu. Chcesz wiedzieć więcej – zapytaj nas!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

3.      KAŻDY uczestnik szkolenia otrzyma od nas pakiet zdjęć ze szkolenia. Na pamiątkę i do samodzielnego rzucenia okiem co we własnej jeździe można poprawić!

4.      KAŻDY uczestnik szkolenia będzie mógł skorzystać z jazd testowych modelami BMW na rok 2017 organizowanych przez firmę BMW InchCape Motor.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

5.      KAŻDY uczestnik szkolenia będzie mógł na miejscu - i tylko u nas - skorzystać z naszego symulatora i z jednym z trenerów California Superbike School popracować nad swoją pozycją na motocyklu i nad własną interakcją ze swoją maszyną.

6.      Na miejscu czekały będą na Was food trucki, a z naszej strony woda, kawa, herbata i przekąski oraz gadżety CSS.

7.      Na szkolenie możemy wypożyczyć Wam motocykl na dogodnych warunkach! Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Na lipcowe szkolenie zostały nam ostatnie wolne miejsca. Jeśli zastanawiacie się nad wzięciem udziału, to teraz jest dobry moment na podjęcie decyzji. Zapraszamy Was i Waszych znajomych także jeśli chcecie zobaczyć co i jak robimy. Chętnie na miejscu odpowiemy na Wasze pytania!

Gdzie i kiedy?

  • 15 lipca 2017, Tor Łódź w Strykowie
  • 19 sierpnia 2017, Tor Łódź w Strykowie

Więcej informacji, ceny i zapisy: www.corneringart.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%