Jak wygląda szkolenie ART na torze w Łodzi? [WIDEO]

Myślicie o szkoleniu motocyklowym w te wakacje? Zapraszamy na ART Allianz Assistance Academy, którego kolejne dwie edycje odbędą się na torze w Łodzie. Nie do końca przekonaniu? Zobaczcie film z pierwszej edycji imprezy w tym roku.

W tym roku szkolenie ART Allianz Assistance Academy odbędzie się jeszcze dwókrotnie. Na jednej z edycji będzie sam Leszek, więc może warto się wybrać, żeby nie tylko poćwiczyć, ale spotkać się z ekipą Jednoślad.pl i porozmawiać o motocyklach. Obok tego organizator oraz partner szkoleń, Allianz, zaplanowali mały konkurs i kilka fajnych gratisów dla uczestników szkolenia.

Informacje od organizatora:

1.      Zachęcamy Was ponownie do udziału w konkursie naszego partnera Allianz Global Assistance. Do wygrania jest szkolenie ART Allianz Assistance Academy i profesjonalne szkolenie paramedyczne dla motocyklistów. To banalnie proste – wystarczy kupić ubezpieczenie assistance na www.assistance-motocyklowe.pl i przesłać zdjęcie z motocyklowej podróży. Zasady i regulamin konkursu tutaj: www.assistance-motocyklowe.pl/konkurs

2.      KAŻDY uczestnik szkoleń ART Allianz Assistance Academy objęty jest ubezpieczeniem Assistance na czas szkolenia. Jeśli Twój motocykl w drodze na szkolenie, lub w czasie powrotu do domu odmówi posłuszeństwa – nie zostawimy Cię bez opieki. Pokryjemy koszty wynajmu motocykla, lub pomożemy z naprawą lub odholowaniem maszyny do domu. Chcesz wiedzieć więcej – zapytaj nas!

3.      KAŻDY uczestnik szkolenia otrzyma od nas pakiet zdjęć ze szkolenia. Na pamiątkę i do samodzielnego rzucenia okiem co we własnej jeździe można poprawić!

4.      KAŻDY uczestnik szkolenia będzie mógł skorzystać z jazd testowych modelami BMW na rok 2017 organizowanych przez firmę BMW InchCape Motor.

5.      KAŻDY uczestnik szkolenia będzie mógł na miejscu – i tylko u nas – skorzystać z naszego symulatora i z jednym z trenerów California Superbike School popracować nad swoją pozycją na motocyklu i nad własną interakcją ze swoją maszyną.

6.      Na miejscu czekały będą na Was food trucki, a z naszej strony woda, kawa, herbata i przekąski oraz gadżety CSS.

7.      Na szkolenie możemy wypożyczyć Wam motocykl na dogodnych warunkach! Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Na lipcowe szkolenie zostały nam ostatnie wolne miejsca. Jeśli zastanawiacie się nad wzięciem udziału, to teraz jest dobry moment na podjęcie decyzji. Zapraszamy Was i Waszych znajomych także jeśli chcecie zobaczyć co i jak robimy. Chętnie na miejscu odpowiemy na Wasze pytania!

Gdzie i kiedy?

  • 15 lipca 2017, Tor Łódź w Strykowie
  • 19 sierpnia 2017, Tor Łódź w Strykowie

Więcej informacji, ceny i zapisy: www.corneringart.pl

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button