Aktualnie czytasz:
Jak wygląda szkolenie ART na torze w Łodzi? [WIDEO]
0

Myślicie o szkoleniu motocyklowym w te wakacje? Zapraszamy na ART Allianz Assistance Academy, którego kolejne dwie edycje odbędą się na torze w Łodzie. Nie do końca przekonaniu? Zobaczcie film z pierwszej edycji imprezy w tym roku.

W tym roku szkolenie ART Allianz Assistance Academy odbędzie się jeszcze dwókrotnie. Na jednej z edycji będzie sam Leszek, więc może warto się wybrać, żeby nie tylko poćwiczyć, ale spotkać się z ekipą Jednoślad.pl i porozmawiać o motocyklach. Obok tego organizator oraz partner szkoleń, Allianz, zaplanowali mały konkurs i kilka fajnych gratisów dla uczestników szkolenia.

Informacje od organizatora:

1.      Zachęcamy Was ponownie do udziału w konkursie naszego partnera Allianz Global Assistance. Do wygrania jest szkolenie ART Allianz Assistance Academy i profesjonalne szkolenie paramedyczne dla motocyklistów. To banalnie proste – wystarczy kupić ubezpieczenie assistance na www.assistance-motocyklowe.pl i przesłać zdjęcie z motocyklowej podróży. Zasady i regulamin konkursu tutaj: www.assistance-motocyklowe.pl/konkurs

2.      KAŻDY uczestnik szkoleń ART Allianz Assistance Academy objęty jest ubezpieczeniem Assistance na czas szkolenia. Jeśli Twój motocykl w drodze na szkolenie, lub w czasie powrotu do domu odmówi posłuszeństwa – nie zostawimy Cię bez opieki. Pokryjemy koszty wynajmu motocykla, lub pomożemy z naprawą lub odholowaniem maszyny do domu. Chcesz wiedzieć więcej – zapytaj nas!

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

3.      KAŻDY uczestnik szkolenia otrzyma od nas pakiet zdjęć ze szkolenia. Na pamiątkę i do samodzielnego rzucenia okiem co we własnej jeździe można poprawić!

4.      KAŻDY uczestnik szkolenia będzie mógł skorzystać z jazd testowych modelami BMW na rok 2017 organizowanych przez firmę BMW InchCape Motor.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

5.      KAŻDY uczestnik szkolenia będzie mógł na miejscu – i tylko u nas – skorzystać z naszego symulatora i z jednym z trenerów California Superbike School popracować nad swoją pozycją na motocyklu i nad własną interakcją ze swoją maszyną.

6.      Na miejscu czekały będą na Was food trucki, a z naszej strony woda, kawa, herbata i przekąski oraz gadżety CSS.

7.      Na szkolenie możemy wypożyczyć Wam motocykl na dogodnych warunkach! Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Na lipcowe szkolenie zostały nam ostatnie wolne miejsca. Jeśli zastanawiacie się nad wzięciem udziału, to teraz jest dobry moment na podjęcie decyzji. Zapraszamy Was i Waszych znajomych także jeśli chcecie zobaczyć co i jak robimy. Chętnie na miejscu odpowiemy na Wasze pytania!

Gdzie i kiedy?

  • 15 lipca 2017, Tor Łódź w Strykowie
  • 19 sierpnia 2017, Tor Łódź w Strykowie

Więcej informacji, ceny i zapisy: www.corneringart.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%