Inter Motors pokazuje swoje nowe kurtki, kaski i akcesoria na rok 2016

Inter Motors podczas targów Moto Expo, pokazał swoje wybrane nowości 2016, które już są dostępne w salonach sprzedaży. Co ważne do sieci dołącza, doskonale Wam znana marka Nolan.

Piotr Matczak z Inter Motors podkreślił w rozmowie z Damianem Śmigielskim z Jednoślad.pl ogromną ilość nowości w ofercie marki Adrenaline. To linia kurtek casualowych o uniwersalnych charakterze i umiarkowanej cenie.

Marka Ispedo z kolei w tym roku wypuszcza na rynek kilka nowych kasków ze średniej półki cenowej. Wkrótce także zobaczycie skórzane propozycje od Macna, które wyróżniają się świetnym wyglądem i trwałością w codziennym użytkowaniu.

Spore zainteresowanie na targach Moto Expo budziły także ogrzewane rękawice zasilane z baterii. To rozwiązanie wkrótce będziemy testować na Jednoślad.pl

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Jesteśmy na stoisku Inter Motors w części poświęconej ubiorom motocyklisty i porozmawiamy o tym co Inter Motors ma w sezonie 2016. Ja już widzę tutaj gablotę ze Scottoilerem.
Tak, tak. Scottoiler to jest nasze kolejne nowe dziecko, które mamy w sezonie 2016. Udało nam się podpisać umowę na wyłączoną dystrybucję na terenie Polski tych produktów i to jest jedna z tych nowości, które chcemy zaproponować naszym kochanym klientom. Dalej idąc, mamy kolejną bardzo ważną markę, jeżeli chodzi o motocyklistów na świecie, ale tutaj rozmawiamy o Polsce, więc powiedzmy, że motocyklistów polskich – to jest marka Nolan, którą wprowadzamy do naszej oferty na rok 2016. Marka Nolan, czyli tak na dobrą sprawę mamy markę Nolan, markę Xlite i najtańsze produkty, które są oferowane przez grupę Nolana, czyli produkty Grexa. Co więcej. Więcej to bardzo dużo nowości produktowych, jeżeli chodzi o nasze własne dziecko, czyli o Adrenaline. Mamy nowe kurtki. Właśnie tutaj jeden z panów mierzy. To jest kurtka skórzana. Bardziej z myślą o casualu, czyli użytkowaniu codziennym, aczkolwiek kurtka wyposażona w protektory, homologowane protektory barków i łokci. To jest jedna propozycja. Potem dalej. Mamy jedną kurtkę dla chopperowców, mamy kewlarową bawełnianą bluzę z pełnymi ochraniaczami, mamy softshellową bluzę z pełnymi ochraniaczami oraz kilka kilka produktów, takich typowych kurtek i spodni motocyklowych. I to jest klub produktów, jeżeli chodzi o adrenaline. Jak zobaczycie za chwilę mamy też nowe modele kasków Ispido, które też są naszym dzieckiem, więc to też jest ciekawa propozycja. To co jest bardzo ważne to Macna na 2016, rozszerza gamę produktową, jeżeli chodzi o skóry motocyklowe, więc to jest też istotna informacja. Jak widzimy tutaj kurteczkę Egzo. Kilka nowych rękawic motocyklowych, w tym grzana rękawica Atom, którą tutaj widzimy, którą zaraz zobaczycie.
I to jest grzanie elektryczne?
Grzanie elektryczne, zasilanie jest bateryjne. Mamy dwa stopnie oraz wyłączenie, rękawiczka jest w pełni wodoodporna, dodatkowo z wycieraczką do szyby. Dalej idąc do naszego XONA mamy nowe skóry. Mamy ciekawą kurtkę miejsko-customową, czyli kurtkę Motors. Fajną propozycją jest to, że zarówno pana jak i panią możemy ubrać w identyczny produkt, więc to jest fajna rzecz. Mamy nowy model Sharka, na przykład Evo One. To też jest taka jedna z nowości oraz nowe Alpinki. Do Alpinki musimy się tutaj odwrócić. Tak jak popatrzymy – mamy nowego Tech Touring, mamy Goretexa, więc to takie propozycje na 2016 rok.
Tutaj patrzyłem. W tym komplecie jest wypinana podpinka ocieplająca i membrana przeciw wodna.
Dokładnie. Są to produkty trójwarstwowe. Z resztą Macna, tak jak popatrzymy z tyłu, też jest prekursorem produktów, które mają bardzo dużo rozwiązań technologicznych, czyli mają wypinane podpinki, jedną, drugą, mamy "cztery warstwy", bo wypinając jakiś panel otwiera nam się wentylacja, więc naprawdę te produkty są coraz lepiej rozwinięte technologicznie.
To na koniec pytanie – czy mogę liczyć na możliwość przetestowania rękawiczki z ogrzewaniem elektrycznym?
Możesz. Oczywiście, możesz
Bardzo dziękuję. Wiosna tuż tuż, więc myślę, że zaczniemy testowanie ciuchów motocyklowych od rękawiczek z napędem bateryjnym.

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button