125 ccm
Aktualnie czytasz:
Hyosung 125: Motocykle GT 125 i GV 125 C wkraczają do salonów
15

W związku ze zmianą przepisów dotyczącą uprawnień do kierowania motocyklami do pojemności 125 ccm na polskim rynku w sezonie 2015 pojawiły się modele o pojemności 125 ccm. Do prowadzenia motocykli Hyosung GT 125 i GV 125 wymagane jest jedynie prawo jazdy kategorii B.

Motocykle Hyosung o pojemności 125 ccm to docenione konstrukcje na całym świecie, rozpoznawalne jako dość dobra propozycja na start do motocyklowej przygody. Hyosung GT 125 charakteryzuje się wymiarami dużego motocykla. Jednocześnie niski środek ciężkości pozwala na sprawne manewrowanie w mieście. Jednostka napędowa, to ośmiozaworowy V-twin o pojemności 125 cm3, który generuje moc 14 KM. Zaletą silników w układzie „V" jest to, że dysponują dużym momentem od najniższych obrotów. To zapewnia miłą charakterystykę podczas każdego kilometra jazdy.

GT125-Studio(black)-checker

Z kolei Hyosung GV 125 C to najmniejsza konstrukcja z rodziny GV, pomimo niewielkiego silnika stylizowany jest na sporych gabarytów crusera. Jego atutem są masywne opony zabudowane sporymi błotnikami. Całości dopełnia wielki wydech 2 w 1. Hyosung GV 125 napędzany jest tą samą jednostką napędową o nieco zmienionej charakterystyce pracy co model GT 125 i jest to jedyny aktualnie produkowany cruser o pojemności 125 z silnikiem w układzie V.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Oba motocykle w najbliższych dniach trafią do polskiej sieci sprzedaży.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
75%
0%
0%