Hyosung 125: Motocykle GT 125 i GV 125 C wkraczają do salonów

W związku ze zmianą przepisów dotyczącą uprawnień do kierowania motocyklami do pojemności 125 ccm na polskim rynku w sezonie 2015 pojawiły się modele o pojemności 125 ccm. Do prowadzenia motocykli Hyosung GT 125 i GV 125 wymagane jest jedynie prawo jazdy kategorii B.

Motocykle Hyosung o pojemności 125 ccm to docenione konstrukcje na całym świecie, rozpoznawalne jako dość dobra propozycja na start do motocyklowej przygody. Hyosung GT 125 charakteryzuje się wymiarami dużego motocykla. Jednocześnie niski środek ciężkości pozwala na sprawne manewrowanie w mieście. Jednostka napędowa, to ośmiozaworowy V-twin o pojemności 125 cm3, który generuje moc 14 KM. Zaletą silników w układzie „V” jest to, że dysponują dużym momentem od najniższych obrotów. To zapewnia miłą charakterystykę podczas każdego kilometra jazdy.

GT125-Studio(black)-checker

Z kolei Hyosung GV 125 C to najmniejsza konstrukcja z rodziny GV, pomimo niewielkiego silnika stylizowany jest na sporych gabarytów crusera. Jego atutem są masywne opony zabudowane sporymi błotnikami. Całości dopełnia wielki wydech 2 w 1. Hyosung GV 125 napędzany jest tą samą jednostką napędową o nieco zmienionej charakterystyce pracy co model GT 125 i jest to jedyny aktualnie produkowany cruser o pojemności 125 z silnikiem w układzie V.

Oba motocykle w najbliższych dniach trafią do polskiej sieci sprzedaży.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Czytaj dalej

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button