Aktualnie czytasz:
Historia motocykla w wersji rozszerzonej? CEPIK 2.0 poda więcej informacji o pojeździe
0

Historia motocykla w wersji rozszerzonej? CEPIK 2.0 poda więcej informacji o pojeździe

autor: Przemysław Borkowski19 lutego 2020

Platformy Historia Pojazdu oraz Mój Pojazd działają od 15 lutego w rozszerzonej wersji.

Jeśli zamierzasz kupić używany motocykl, lub skuter, to będzie to dla ciebie świetna wiadomość. System CEPiK 2.0 działa już w rozszerzonej wersji. Co to oznacza? Teraz będzie można uzyskać więcej informacji o tym co działo się z danym pojazdem do tej pory.

Przebieg pojazdu nie tylko z ostatniego badania technicznego, ale także z kontroli policji, informacje o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego, ewentualnych szkodach podczas zdarzeń drogowych, zgłoszenie kradzieży wraz z datą i odnalezienie pojazdu, czy informacje o ewentualnej wymianie drogomierza - wszystkie te informacje można teraz pozyskać z rozszerzonej wersji bazy CEPiK.

Dzięki temu mamy bardziej pełny wgląd w historię maszyny, która wzbudza nasze zainteresowanie. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim pojazdów pochodzących z polskiego rynku i tych, które od jakiegoś czasu poruszają się już po naszych drogach. To sprawia także, że kupione w polskich salonach samochody, motocykle i skutery zyskują na wartości. Pojazdy sprowadzane z zagranicy wciąż obarczone są sporym marginesem ryzyka oszustwa dokonanego przed pierwszym wpisem do bazy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%