Historia motocykla w wersji rozszerzonej? CEPIK 2.0 poda więcej informacji o pojeździe

Platformy Historia Pojazdu oraz Mój Pojazd działają od 15 lutego w rozszerzonej wersji.

Jeśli zamierzasz kupić używany motocykl, lub skuter, to będzie to dla ciebie świetna wiadomość. System CEPiK 2.0 działa już w rozszerzonej wersji. Co to oznacza? Teraz będzie można uzyskać więcej informacji o tym co działo się z danym pojazdem do tej pory.

Przebieg pojazdu nie tylko z ostatniego badania technicznego, ale także z kontroli policji, informacje o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego, ewentualnych szkodach podczas zdarzeń drogowych, zgłoszenie kradzieży wraz z datą i odnalezienie pojazdu, czy informacje o ewentualnej wymianie drogomierza – wszystkie te informacje można teraz pozyskać z rozszerzonej wersji bazy CEPiK.

Dzięki temu mamy bardziej pełny wgląd w historię maszyny, która wzbudza nasze zainteresowanie. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim pojazdów pochodzących z polskiego rynku i tych, które od jakiegoś czasu poruszają się już po naszych drogach. To sprawia także, że kupione w polskich salonach samochody, motocykle i skutery zyskują na wartości. Pojazdy sprowadzane z zagranicy wciąż obarczone są sporym marginesem ryzyka oszustwa dokonanego przed pierwszym wpisem do bazy.

[trending]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button