Historia motocykla w wersji rozszerzonej? CEPIK 2.0 poda więcej informacji o pojeździe

Platformy Historia Pojazdu oraz Mój Pojazd działają od 15 lutego w rozszerzonej wersji.

Jeśli zamierzasz kupić używany motocykl, lub skuter, to będzie to dla ciebie świetna wiadomość. System CEPiK 2.0 działa już w rozszerzonej wersji. Co to oznacza? Teraz będzie można uzyskać więcej informacji o tym co działo się z danym pojazdem do tej pory.

Przebieg pojazdu nie tylko z ostatniego badania technicznego, ale także z kontroli policji, informacje o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego, ewentualnych szkodach podczas zdarzeń drogowych, zgłoszenie kradzieży wraz z datą i odnalezienie pojazdu, czy informacje o ewentualnej wymianie drogomierza - wszystkie te informacje można teraz pozyskać z rozszerzonej wersji bazy CEPiK.

Dzięki temu mamy bardziej pełny wgląd w historię maszyny, która wzbudza nasze zainteresowanie. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim pojazdów pochodzących z polskiego rynku i tych, które od jakiegoś czasu poruszają się już po naszych drogach. To sprawia także, że kupione w polskich salonach samochody, motocykle i skutery zyskują na wartości. Pojazdy sprowadzane z zagranicy wciąż obarczone są sporym marginesem ryzyka oszustwa dokonanego przed pierwszym wpisem do bazy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

[trending]

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button