Aktualnie czytasz:
Historia motocykla w wersji rozszerzonej? CEPIK 2.0 poda więcej informacji o pojeździe
0

Historia motocykla w wersji rozszerzonej? CEPIK 2.0 poda więcej informacji o pojeździe

autor: Przemysław Borkowski19 lutego 2020

Platformy Historia Pojazdu oraz Mój Pojazd działają od 15 lutego w rozszerzonej wersji.

Jeśli zamierzasz kupić używany motocykl, lub skuter, to będzie to dla ciebie świetna wiadomość. System CEPiK 2.0 działa już w rozszerzonej wersji. Co to oznacza? Teraz będzie można uzyskać więcej informacji o tym co działo się z danym pojazdem do tej pory.

Przebieg pojazdu nie tylko z ostatniego badania technicznego, ale także z kontroli policji, informacje o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego, ewentualnych szkodach podczas zdarzeń drogowych, zgłoszenie kradzieży wraz z datą i odnalezienie pojazdu, czy informacje o ewentualnej wymianie drogomierza – wszystkie te informacje można teraz pozyskać z rozszerzonej wersji bazy CEPiK.

Dzięki temu mamy bardziej pełny wgląd w historię maszyny, która wzbudza nasze zainteresowanie. Oczywiście dotyczy to przede wszystkim pojazdów pochodzących z polskiego rynku i tych, które od jakiegoś czasu poruszają się już po naszych drogach. To sprawia także, że kupione w polskich salonach samochody, motocykle i skutery zyskują na wartości. Pojazdy sprowadzane z zagranicy wciąż obarczone są sporym marginesem ryzyka oszustwa dokonanego przed pierwszym wpisem do bazy.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%