HARLEY-DAVIDSON DEFENDER- nowy salon Harley Davidson w Warszawie już otwarty!

Odkryj nowe miejsce na motocyklowej mapie Warszawy!

W ten weekend, 18 maja, na ul. Górczewskiej 30 rozpoczął swoją działalność nowy warszawski salon marki Harley Davidson: Harley-Davidson Defender, dołączając tym samym do sieci niemal 1400 dealerów w 100 krajach.
  • Nowy salon to nie tylko punkt sprzedaży motocykli, to także autoryzowany serwis.
  • Otwarcie nowego salonu Harley-Davidson Defender przyciągnęło wielu pasjonatów motocykli.
  • Na gości czekało wiele ofert specjalnych i atrakcji, a całą imprezę umilała muzyka na żywo.
  • W dniach 21-25 maja dealer organizuje Open Days, podczas których można skorzystać ze specjalnych ofert.
  • Salon funkcjonuje od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 15.00.

W ten weekend, 18 maja, na ul. Górczewskiej 30 rozpoczął swoją działalność nowy warszawski salon marki Harley Davidson: Harley-Davidson Defender, dołączając tym samym do sieci niemal 1400 dealerów w 100 krajach.

Salon sprzedaży oraz autoryzowany serwis marki motocykli Harley Davidson.

Nowy salon to nie tylko punkt sprzedaży motocykli: na miejscu można także dokonać zakupu odzieży i akcesoriów. Oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów, w tym kaski, koszulki, kurtki, a także inne personalizowane akcesoria. Harley-Davidson Defender to autoryzowany serwis motocykli Harley-Davidson oferujący swym klientom nie tylko techniczne wsparcie maszyn i doradztwo, ale też możliwość customizacji motocykli. Dzięki zespołowi doświadczonych mechaników oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis.

Otwarcie salonu Harley-Davidson Defender przy ulicy Górczewskiej 30.

Otwarcie nowego salonu Harley-Davidson Defender przyciągnęło wielu pasjonatów motocykli- zarówno tych zmotoryzowanych, którzy przybyli na swych maszynach, jak i młodszych miłośników motocyklizmu. Wydarzenie to było nie lada gratką dla entuzjastów dwóch kółek, oferując możliwość spotkania się z innymi miłośnikami motocykli oraz wymiany swoich doświadczeń.

Na miejscu nie mogło zabraknąć członków H.O.G. ® Warsaw Chapter Poland – oficjalnego klubu Harley-Davidson ® , skupiającego miłośników motocykli tej marki z Warszawy i kraju. Klub ten od lat aktywnie angażuje społeczność motocyklistów, organizując liczne wydarzenia, zloty oraz wycieczki, promując kulturę jazdy na motocyklach Harley-Davidson.

Na gości czekało wiele ofert specjalnych i atrakcji, a całą imprezę umilała muzyka na żywo.

Open Days: oferty specjalne w dniach 21-25 maja.

Ominęło Was to wydarzenie i żałujecie, że nie mogliście skorzystać z promocji?

W dniach 21-25 maja dealer organizuje Open Days, macie więc jeszcze szansę załapać się na oferty specjalne, dostępne tylko w tym tygodniu. Na miejscu będzie czekać na Was ekipa doświadczonych fachowców służących poradą, poczęstunek i różne promocje.

Dni i godziny otwarcia salonu Harley-Davidson Defender.

Godziny i dni otwarcia salonu Harley-Davidson Defender: salon funkcjonuje od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 15.00.

Kto z Was ma zamiar odwiedzić nowy salon podczas dni otwartych?

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button