Ducati Polska zaprasza na Scrambler Yellow Day już 14 sierpnia!

Ducati Scrambler Yellow Day to impreza dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style. Jeśli kochasz dzielić się swoim hobby wraz z podobnymi sobie pasjonatami, manifestować luźny styl życia i czerpać radość z każdej chwili spędzonej na swoim motocyklu, to nie może Cię zabraknąć w sobotę 14 sierpnia! Udział w wydarzeniu wymaga zapisu poprzez formularz: zapisz się tutaj.

Podczas wydarzenia wybierzemy się w trasę za miasto, będziemy stylowo przemykać po ulicach Warszawy, a dla chętnych i najbardziej odważnych uczestników, zjedziemy z utwardzonych dróg i na specjalnie przygotowanym, zamkniętym torze sprawdzimy offroadowe zdolności naszych maszyn pod okiem instruktorów. Po wszystkim zintegrujemy się przy kolacji i wspólnie obejrzymy film o tematyce motocyklowej – wspaniała atmosfera gwarantowana! Dla wszystkich tych, którzy przyjadą na imprezę z dalszych rejonów Polski, lub będą mieli ochotę zabawiać się nieco dłużej, oferujemy bezpieczne przechowanie motocykli na terenie obiektu Drive-Position. Istnieje też możliwość zarezerwowania we własnym zakresie noclegu w pobliskich hotelach: Ajax bądź Groman.

W imprezie Ducati Scrambler Yellow Day można wziąć udział na dwa sposoby: dołączyć do nas całkowicie bezpłatnie, albo po uiszczeniu opłaty 250 zł uzyskać pakiet atrakcyjnych gadżetów i dostęp do pełnego zakresu atrakcji. W wariancie rozszerzonym uczestnicy otrzymają w cenie obiad, unikatową koszulkę, której wzór przygotowaliśmy wyłącznie na tę okazję, a także możliwość wzięcia udziału w Scrambler Cup, czyli rywalizacji na torze kartingowym. Kierowcom z trzema najlepszymi czasami okrążeń wręczymy pamiątkowe puchary i ciekawe nagrody ufundowane przez Ducati Polska.

Harmonogram dnia 14.08.2021:

11:00                  Wyjazd spod salonu Ducati Liberty Motors Piaseczno (ul. Puławska 44D, Piaseczno)
11:00 – 14:00   Przejazd wyznaczoną trasą w kolumnach
14:00 – 15:00   Obiad E Sport Spot w Elektrowni Powiśle (ul. Dobra 42D, Warszawa)
16:30 – 18:00   Ćwiczenia offroadowe na torze Drive-Position (ul. Graniczna 15, Sękocin Stary)
18:00 – 19:30   Scrambler Cup – puchar gokartowy z nagrodami
19:30 – 22:00   Kolacja grillowa i kino letnie (dla chętnych nocleg w hotelu)

Zachęcamy też do dołączenia do wydarzenia na facebookowym profilu Ducati Polska oraz Scrambler Ducati Polska. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla właścicieli customowych i seryjnych motocykli typu Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Bobber i Brat Style. Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

Uwaga! Udział w wydarzeniu wymaga zapisu poprzez formularz: zapisz się tutaj.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button