Aktualnie czytasz:
Polski Ducati Scrambler Iron Lungs najlepszym customem na świecie
2

Polski projekt oparty na Ducati Scrambler Classic , który powstał w małym, klimatycznym warsztacie na warszawskiej Woli wygrał międzynarodowy konkurs Custom Rumble. To wspólne dzieło 86 Gear oraz Pawła Swanskiego.

Custom rodzimego autorstwa wzbudził ogromne emocje już w dniu premiery, która miała miejsce w grudniu tego roku. Pokazano wówczas artystyczną interpretację motocykla, który został przebudowany z należną dbałością o każdy detal. Jak przyznawali sami autorzy Ducati Scrambler Iron Lungs wymagał ogromnych nakładów nie tylko pracy, ale także kreatywności. Ten wysiłek opłacił się.

W poniedziałek 18 stycznia zakończyła się faza głosowania na Instagramie i wyłoniono finalistów w konkursie Custom Rumble. Polski projekt dostał największą liczbę głosów ze wszystkich 40-stu zgłoszonych customów z całego świata.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Ostatni dzień głosowania był prawdziwą wojną nerwów. Nasz projekt, który od początku mieścił się w światowej czołówce, konkurował z Włochami z Monzy i Rzymu, których projekty – przy wielkim wsparciu gigantycznej społeczności włoskich Ducatisti, był dla nas ogromnym zagrożeniem – przyznaje Tomek Sondij z Ducati Polska, który od samego początku nadzorował ten projekt.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Podczas ostatniego dnia raz po raz zmieniał się lider. Ledwo nasz Iron Lungs zdążył wysforować się na prowadzenie, a już kilkoma głosami wyprzedali go budowniczowie z Ducati Roma. Ostatnim rzutem na taśmę, przy gigantycznym wsparciu polskiego środowiska motocyklistów, forów, grup dyskusyjnych i wszystkich największych portali motocyklowych udało nam się odskoczyć o przeszło 500 głosów – dodaje.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe paci
  21 stycznia 2016 at 16:07

  Nie jesteś zulusie osamotniony z taką opinią,mnie też się podoba bardziej w oryginale. Ale cóż jeden lubi jak mu cyganie grają a drugi jak mu nogi śmierdzą:D

 • Zdjęcie profilowe anonim
  anonim
  21 stycznia 2016 at 16:43

  No to ja niestety mam z taką ^modą^ pod górę… Nie przypuszczałem, ale to znaczy, że jestem tradycjonalistą i przeróbki (tak pięknego motocykla) na takie… coś, mnie akurat osobiście zupełnie nie kręcą. Wręcz odpychają.
  Ale to już pewnie tak musi być. Jeden będzie nosił trampki, jeansy, flanelową koszulę i czapkę z daszkiem, aż się toto powyciera, postrzępi, porozdziera, zblaknie i nabierze własnego charakteru, a inny poleci do sklepu i kupi taki zestaw fabrycznie „podniszczony”.
  Stanowczo pozostaję w tej pierwszej grupie…
  Ale gratuluję, znaczy że (mimo takich gości jak ja) ktoś w naszym kraju z europejską modą skutecznie staje w konkursie. Brawo!