Zapowiedź najnowszego odcinka #TAKTRZAŻYĆ z gościnnym udziałem Andrzeja “Simpsona” Drzymulskiego

W skrócie
  • Gościem specjalnym odcinka będzie Andrzej "Simpson" Drzymulski, ikona dziennikarstwa motocyklowego w Polsce, redaktor naczelny magazynu "Świat Motocykli".
  • Spotkamy się w obiekcie Drive Position Moto Park Warszawa.
  • Jak zawsze, live będzie transmitowany na naszym profilu na Facebooku.

Mamy 21.06.2024 roku. Wczoraj przywitaliśmy astronomiczne lato, ale nie tylko na nie tak bardzo czekaliśmy. Już dzisiaj pod Warszawą rozpoczyna się nasze jubileuszowe spotkanie: 20 lat portalu jednoślad uczcimy podczas weekendu pełnego atrakcji. Nie zabraknie Wonsa i Pietrka, ale także wyjątkowych gości, no i oczywiście #TAKTRZAŻYĆ.

Gość jubileuszowego odcinka #TAKTRZAŻYĆ

Gościem specjalnym odcinka będzie Andrzej “Simpson” Drzymulski, ikona dziennikarstwa motocyklowego w Polsce, redaktor naczelny magazynu “Świat Motocykli”. Andrzej, znany ze swojej pasji do motocykli i niebanalnego podejścia do życia, podzieli się swoimi doświadczeniami motocyklowymi oraz opowie o swoim największym wyzwaniu – przejęciu sterów nad najstarszym magazynem motocyklowym w Polsce.

Kiedy? Już dziś o godzinie 20:00.
Gdzie? Na żywo w obiekcie Drive Position Moto Park Warszawa. Nie możesz być z nami na miejscu? Oglądaj nas na facebookowym live’ie i dołącz do rozmowy, zadając pytania w komentarzach.

Czego się spodziewać?

Niespodziewanego! Z Andrzejem porozmawiamy nie tylko o najnowszych trendach w motocyklizmie, ale także o tym, jak to jest żyć z pasją, która definiuje całe życie. Od stuntów motocyklowych po zarządzanie jednym z najważniejszych tytułów w branży – nie zdradzimy jednak wszystkich tematów.

Dlaczego warto oglądać?

Andrzej “Simpson” Drzymulski to postać, która nie tylko inspiruje swoją karierą, ale również swoim podejściem do życia. Jest dowodem na to, że można połączyć pasję z pracą i cieszyć się każdym dniem na jednośladzie. Przygotujcie się na fascynującą opowieść!

O Tak Trza Żyć Meeting

Tak Trza Żyć Meeting to wydarzenie organizowane z okazji 20-lecia naszego portalu.

Event odbędzie się w obiekcie Drive Position Moto Park Warszawa. Tak Trza Zyć Meeting, to okazja do spotkania dla fanów portalu, a także świetny pomysł na aktywne spędzenie czerwcowego weekendu.

Dla uczestników przygotowane zostały atrakcje w postaci szkolenia z jazdy off-roadowej, pod okiem profesjonalnych instruktorów, Mistrzostwa o puchar Motula na torze kartingowym, a także pokazy z zakresu pielęgnacji i serwisowania jednośladów. Nie zabraknie także wieczorów przy grillu i muzyce oraz programów Tak Trza Żyć, prowadzonych przez Piotrka Ganczarskiego oraz Tobiasza Kukiełę.

Spotkanie, które odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2024, to także świetna okazja do poznania z bliższa, a także przetestowania w trakcie jazdy próbnej motocykli Kawasaki. Do dyspozycji uczestników będą także elektryczne pojazdy z oferty firmy Greenriders oraz sprzęt narzędziowo-serwisowy marki Milwaukee.

Przeczytaj też:

Zobacz  jak wyglądał pierwszy odcinek #TAKTRZAŻYĆ.

Zobacz jak wyglądał pierwszy odcinek programu #TakTrzaŻyć

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio plenerowym lub studio live w RRMoto (dziękujemy RRMoto oraz Motul za wsparcie!) w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

  • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
  • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
  • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
  • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
  • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
  • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Garnczarski
  • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button