Yamaha MT Tour w Szczecinie. Jesteś z okolic? Nie może Cię tam zabraknąć!

Sprawdź na czym polega fenomen motocykli MT

Legendarna impreza testowa Yamahy, poświęcona gamie motocykli Hyper Naked, powraca. Tym razem Yamaha zaprasza do salonu Moto 46 w Szczecinie. MT Tour to niepowtarzalna okazja, by zrozumieć, co japoński producent na myśli, zachęcając do przejścia na Ciemną Stronę Japonii…

MT Tour to wyjątkowa impreza, na której w jednym miejscu, od ręki będą dostępne do testów wszystkie motocykle z gamy Hyper Naked, w tym tegoroczne nowości. Należy do nich m.in. trzecia generacja naszego absolutnego bestsellera – uniwersalnego, niezwykle lekkiego MT-07, dostępnego również w wersji 35 kW do prowadzenia na kategorię A2. Dla osób z tym prawem jazdy jest też przeznaczony MT-03, który miał premierę w zeszłym roku, a dla kierowców  z prawem jazdy samochodowym – groźnie wyglądający i świetnie jeżdżący MT-125.

W gamie testowych modeli nie zabraknie też najnowszej odsłony ikony Ciemnej Strony Japonii – radykalnego, rewolucyjnego MT-09 w wersjach standardowej oraz ekskluzywnej MT-09 SP. Serię uzupełni najmocniejszy przedstawicieli mrocznej serii, czyli MT-10. Razem do miasteczka Yamahy słynny MT Truck dostarczy aż 22 motocykle pochodzące wprost z Ciemnej Strony Japonii.

                  Zarejestruj się już dziś na to niezwykłe wydarzenie!

Wszystkich fanów mocnych wrażeń organizator zaprasza do rejestracji na stronie www.yamaha-motor.eu/pl/pl/experiences/2021-mt-tour/.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button