Aktualnie czytasz:
W ten weekend rozdajemy rękawice motocyklowe ESKA
20

W niedziele zaprosimy Was do testowania profesjonalnych rękawic dedykowanych skuterom, motorowerom i motocyklom. Dla wielu może to być niepowtarzalna okazja do zgarnięcia niezwykle atrakcyjnego prezentu, który będzie Wam towarzyszyć przez wiele tysięcy kilometrów.

By wziąć udział w zabawie polub oficjalny profil ESKA na Facebooku.

Następnie w niedzielę, tuż po 20 uważnie śledź Skuterowo.com i uzupełnij formularz zgłoszeniowy.

Jeśli wykażesz się refleksem otrzymasz do testów zawodowe rękawice sygnowane logo austriackiego producenta. Po ich zakończeniu i podzieleniu się swoją opinią przejdą na Twoją własność i będą Tobie służyć przez tysiące kilometrów. Łączna wartość nagród to niemal 1000 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

ESKA powstała w 1912 roku. Jest firmą rodzinną, prowadzoną już przez czwarte pokolenie założyciela – Josefa Eska. Specjalizuje się wyłącznie w produkcji rękawic i jest jednym z czołowych producentów na światowym rynku. Ma cztery własne fabryki, w których szczególny nacisk kładzie się na pracę ręczną – rzemiosło, które powoli zanika. Z jednej strony korzysta z zabytkowych maszyn do szycia (np. Porkert), z drugiej – wykorzystuje najnowsze technologie: Gore-Tex X-Trafit, Windstopper X-Static, Pittards, PrimaLoft i Kevlar.

Linia motocyklowa (ESKA RACING) jest intensywnie rozwijana od 1974 roku. Ogromna wiedza z zakresu stosowanych materiałów, innowacji technologicznych oraz stuletnie doświadczenie zaowocowały stworzeniem unikalnej jubileuszowej kolekcji. Linia modelowa na rok 2012 zawiera kilkadziesiąt propozycji, m.in.: wyścigowe, sportowe, turystyczne oraz bogaty wybór stylowych rękawic skuterowych zarówno dla kobiet, jaki i mężczyzn. Wraz z marką ESKA otrzymuje się niepowtarzalny styl i najwyższą jakość produktu.

PS. Dodatkowo wraz z marką SHOEI przygotowaliśmy nagrody dodatkowe, które z pewnością są w stanie przynieść sporo radości w niedzielny wieczór.

Zobacz nagrody z bliska:

[nggallery id=99]

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
20 Komentarze
1 2