Aktualnie czytasz:
W ten weekend rozdajemy rękawice motocyklowe ESKA

W niedziele zaprosimy Was do testowania profesjonalnych rękawic dedykowanych skuterom, motorowerom i motocyklom. Dla wielu może to być niepowtarzalna okazja do zgarnięcia niezwykle atrakcyjnego prezentu, który będzie Wam towarzyszyć przez wiele tysięcy kilometrów.

By wziąć udział w zabawie polub oficjalny profil ESKA na Facebooku.

Następnie w niedzielę, tuż po 20 uważnie śledź Skuterowo.com i uzupełnij formularz zgłoszeniowy.

 
Czytaj
REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Jeśli wykażesz się refleksem otrzymasz do testów zawodowe rękawice sygnowane logo austriackiego producenta. Po ich zakończeniu i podzieleniu się swoją opinią przejdą na Twoją własność i będą Tobie służyć przez tysiące kilometrów. Łączna wartość nagród to niemal 1000 PLN.

ESKA powstała w 1912 roku. Jest firmą rodzinną, prowadzoną już przez czwarte pokolenie założyciela – Josefa Eska. Specjalizuje się wyłącznie w produkcji rękawic i jest jednym z czołowych producentów na światowym rynku. Ma cztery własne fabryki, w których szczególny nacisk kładzie się na pracę ręczną – rzemiosło, które powoli zanika. Z jednej strony korzysta z zabytkowych maszyn do szycia (np. Porkert), z drugiej – wykorzystuje najnowsze technologie: Gore-Tex X-Trafit, Windstopper X-Static, Pittards, PrimaLoft i Kevlar.

 
Czytaj
REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Linia motocyklowa (ESKA RACING) jest intensywnie rozwijana od 1974 roku. Ogromna wiedza z zakresu stosowanych materiałów, innowacji technologicznych oraz stuletnie doświadczenie zaowocowały stworzeniem unikalnej jubileuszowej kolekcji. Linia modelowa na rok 2012 zawiera kilkadziesiąt propozycji, m.in.: wyścigowe, sportowe, turystyczne oraz bogaty wybór stylowych rękawic skuterowych zarówno dla kobiet, jaki i mężczyzn. Wraz z marką ESKA otrzymuje się niepowtarzalny styl i najwyższą jakość produktu.

PS. Dodatkowo wraz z marką SHOEI przygotowaliśmy nagrody dodatkowe, które z pewnością są w stanie przynieść sporo radości w niedzielny wieczór.

Zobacz nagrody z bliska:

[nggallery id=99]

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
20 Komentarze
1 2