Aktualnie czytasz:
Unikatowa kolekcja zabytkowych motocykli trafia na aukcję! Kto chętny?
0
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Utrzymane w perfekcyjnym stanie, unikatowe włoskie motocykle z prywatnej kolekcji trafią pod młotek. Niebagatelna okazja dla kolekcjonerów o bezcennej dla motocyklowych pasjonatów wartości zostanie zlicytowana. Gdzie trafią włoskie jednośladowe perełki?

Holenderski dom aukcyjny Hessink ogłosił termin licytacji pełnej kolekcji motocykli znajdującej się obecnie w Muzeum Włoskich Motocykli w Amsterdamie.  Kolekcja należy do prywatnej osoby a składają się na nią 64 egzemplarze zabytkowych włoskich motocykli – głównie lekkie jednocylindrowe pojazdy, z których spora część to prawdziwe białe kruki. O istnieniu niektórych marek występujących w kolekcji nawet nie mieliśmy pojęcia. Wśród zbiorów znajdują się także rzadko spotykane odrestaurowane jednostki napędowe do historycznych jednośladów.

Kolekcję będzie można obejrzeć w dniach 27 czerwca – 18 lipca, po czym ostatniego dnia odbędzie się licytacja, w której udział będzie można wziąć osobiście, telefonicznie, bądź internetowo. Licytacja startuje bez ceny minimalnej, a z pełną zawartością wystawianej na aukcję kolekcji można zapoznać się ze specjalnie przygotowanego na tę okazję katalogu.

Jaka będzie wartość końcowa? Ciężko ocenić. Na pewno pojawi się w niej odpowiednio długi ciąg zer…

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%