Unikatowa kolekcja zabytkowych motocykli trafia na aukcję! Kto chętny?

Utrzymane w perfekcyjnym stanie, unikatowe włoskie motocykle z prywatnej kolekcji trafią pod młotek. Niebagatelna okazja dla kolekcjonerów o bezcennej dla motocyklowych pasjonatów wartości zostanie zlicytowana. Gdzie trafią włoskie jednośladowe perełki?

Holenderski dom aukcyjny Hessink ogłosił termin licytacji pełnej kolekcji motocykli znajdującej się obecnie w Muzeum Włoskich Motocykli w Amsterdamie.  Kolekcja należy do prywatnej osoby a składają się na nią 64 egzemplarze zabytkowych włoskich motocykli - głównie lekkie jednocylindrowe pojazdy, z których spora część to prawdziwe białe kruki. O istnieniu niektórych marek występujących w kolekcji nawet nie mieliśmy pojęcia. Wśród zbiorów znajdują się także rzadko spotykane odrestaurowane jednostki napędowe do historycznych jednośladów.

Kolekcję będzie można obejrzeć w dniach 27 czerwca - 18 lipca, po czym ostatniego dnia odbędzie się licytacja, w której udział będzie można wziąć osobiście, telefonicznie, bądź internetowo. Licytacja startuje bez ceny minimalnej, a z pełną zawartością wystawianej na aukcję kolekcji można zapoznać się ze specjalnie przygotowanego na tę okazję katalogu.

Jaka będzie wartość końcowa? Ciężko ocenić. Na pewno pojawi się w niej odpowiednio długi ciąg zer...

[trending]
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button