Unikatowa kolekcja zabytkowych motocykli trafia na aukcję! Kto chętny?

Utrzymane w perfekcyjnym stanie, unikatowe włoskie motocykle z prywatnej kolekcji trafią pod młotek. Niebagatelna okazja dla kolekcjonerów o bezcennej dla motocyklowych pasjonatów wartości zostanie zlicytowana. Gdzie trafią włoskie jednośladowe perełki?

Holenderski dom aukcyjny Hessink ogłosił termin licytacji pełnej kolekcji motocykli znajdującej się obecnie w Muzeum Włoskich Motocykli w Amsterdamie.  Kolekcja należy do prywatnej osoby a składają się na nią 64 egzemplarze zabytkowych włoskich motocykli – głównie lekkie jednocylindrowe pojazdy, z których spora część to prawdziwe białe kruki. O istnieniu niektórych marek występujących w kolekcji nawet nie mieliśmy pojęcia. Wśród zbiorów znajdują się także rzadko spotykane odrestaurowane jednostki napędowe do historycznych jednośladów.

Kolekcję będzie można obejrzeć w dniach 27 czerwca – 18 lipca, po czym ostatniego dnia odbędzie się licytacja, w której udział będzie można wziąć osobiście, telefonicznie, bądź internetowo. Licytacja startuje bez ceny minimalnej, a z pełną zawartością wystawianej na aukcję kolekcji można zapoznać się ze specjalnie przygotowanego na tę okazję katalogu.

Jaka będzie wartość końcowa? Ciężko ocenić. Na pewno pojawi się w niej odpowiednio długi ciąg zer…

[trending]

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Czytaj dalej

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button