Aktualnie czytasz:
Trailer „Top Gun: Maverick” z motocyklami w tle. Wraca klasyczne Kawasaki
0

Wspominałem już, że jestem fanem prostych filmów akcji i Tomka Cruise’a? Tym bardziej, że w zapowiedzi drugiej części „Top Gun” obok oryginalnego GPZ 900R pojawia się także Kawasaki H2R. 

Fakt jest faktem – Hollywood niespecjalnie świeci oryginalnymi tytułami. Odgrzewane kotlety i powroty gwiazd sprzed lat to temat przewodni (szybka dygresja: jeśli szukacie oryginalnego filmu bez topowej gwiazdy na piątkowy wieczór to polecam zeszłoroczny „Upgrade”). Ale narzekał nie będę, bo Tom Cruise się nie zatrzymuje. „M:I-Fallout” w moim odczuciu było kwintesencją kina z niewysokim Amerykaninem w roli głównej. W przyszłym roku szykuje się nam wielki powrót do filmu, który na ponad 30 lat ustawił karierę Cruise’a.

Druga część „Top Gun” na moje oko będzie sentymentalną podróżą w przeszłość. Są Aviatory, jest skóra, jest też oryginalny GPZ 900R. Nie zabrakło też Kawasaki H2R.

Premiera w 2020 roku.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%