Aktualnie czytasz:
Szkolenie motocyklowe 2018: Startuje Suzuki Shell Moto Szkoła. Pierwsza edycja już 12.05!
0

Kolejna edycja Suzuki Shell Moto Szkoły startuje także w tym roku. Wśród atrakcji przede wszystkim nowe obiekty szkoleniowe. Seria imprez rozpocznie się 12.05 na Torze Łódź. 

Jeśli szukacie sposobu na połączenie przyjemnego z pożytecznym, w najbliższy weekend pojawi się ku temu okazja. W sobotę 12 maja rusza pierwsza edycja Suzuki Shell Moto Szkoły, tym razem na Torze Łódź (Kiełmina, zjazd Stryków).

Każde szkolenie obejmuje część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne w zakresie bezpiecznego pokonywania zakrętów, taktyki jazdy, obserwacji toru jazdy, punktu skrętu, szczytu zakrętu oraz zasad efektywnego operowania hamulcem i gazem. W trakcie zajęć wykwalifikowani instruktorzy techniki jazdy opiekują się kilkuosobowymi grupami, demonstrując na torze poszczególne zagadnienia. Na bieżąco obserwuje się zachowanie każdego z uczestników oraz przekazuje uwagi dotyczące realizacji zamierzonych celów.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, by przekazać wiedzę w ciekawy sposób, a nieduże grupy szkoleniowe i starannie przemyślany program zapewniają komfort nauki. Szkolenia odbywają się w całej Polsce, opłata za kurs wynosi 170 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z obiadem.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Szkolenie motocyklowe Suzuki Shell Moto Szkoła - tematyka:

Bezpieczne pokonywanie zakrętów (taktyka jazdy, obserwacja toru jazdy, punkt skrętu, szczyt zakrętu, operowanie hamulcem i gazem).

W trakcie zajęć wykwalifikowani instruktorzy techniki jazdy opiekują się kilkuosobową grupą, demonstrują poszczególne elementy bezpiecznego zachowania na torze, na bieżąco obserwują zachowanie każdego z uczestników oraz przekazują uwagi dotyczące odpowiedniej realizacji zamierzonych celów.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Szkolenie jest dedykowane wszystkim miłośnikom motocykli Suzuki, którzy pragną poprawiać swoje umiejętności.

Suzuki Shell Moto Szkoła - plan dnia:

  • 10.00 - część teoretyczna
  • 10.45 - zajęcia praktyczne cz. 1
  • 14.00 - lunch
  • 14.45 - zajęcia praktyczne cz.2
  • 17.30 - podsumowanie dnia i wręczenie pamiątkowych certyfikatów

Szkolenie jest organizowane tylko dla posiadaczy motocykli Suzuki. Opłata za kurs wynosi 170 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z obiadem.

Więcej informacji do znalezienia na Suzuki Shell Moto Szkoła 2018. 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
75%
0%
0%