Aktualnie czytasz:
Szkolenie motocyklowe 2018: Startuje Suzuki Shell Moto Szkoła. Pierwsza edycja już 12.05!
0

Kolejna edycja Suzuki Shell Moto Szkoły startuje także w tym roku. Wśród atrakcji przede wszystkim nowe obiekty szkoleniowe. Seria imprez rozpocznie się 12.05 na Torze Łódź. 

Jeśli szukacie sposobu na połączenie przyjemnego z pożytecznym, w najbliższy weekend pojawi się ku temu okazja. W sobotę 12 maja rusza pierwsza edycja Suzuki Shell Moto Szkoły, tym razem na Torze Łódź (Kiełmina, zjazd Stryków).

Każde szkolenie obejmuje część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne w zakresie bezpiecznego pokonywania zakrętów, taktyki jazdy, obserwacji toru jazdy, punktu skrętu, szczytu zakrętu oraz zasad efektywnego operowania hamulcem i gazem. W trakcie zajęć wykwalifikowani instruktorzy techniki jazdy opiekują się kilkuosobowymi grupami, demonstrując na torze poszczególne zagadnienia. Na bieżąco obserwuje się zachowanie każdego z uczestników oraz przekazuje uwagi dotyczące realizacji zamierzonych celów.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, by przekazać wiedzę w ciekawy sposób, a nieduże grupy szkoleniowe i starannie przemyślany program zapewniają komfort nauki. Szkolenia odbywają się w całej Polsce, opłata za kurs wynosi 170 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z obiadem.

Szkolenie motocyklowe Suzuki Shell Moto Szkoła – tematyka:

Bezpieczne pokonywanie zakrętów (taktyka jazdy, obserwacja toru jazdy, punkt skrętu, szczyt zakrętu, operowanie hamulcem i gazem).

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

W trakcie zajęć wykwalifikowani instruktorzy techniki jazdy opiekują się kilkuosobową grupą, demonstrują poszczególne elementy bezpiecznego zachowania na torze, na bieżąco obserwują zachowanie każdego z uczestników oraz przekazują uwagi dotyczące odpowiedniej realizacji zamierzonych celów.

Szkolenie jest dedykowane wszystkim miłośnikom motocykli Suzuki, którzy pragną poprawiać swoje umiejętności.

Suzuki Shell Moto Szkoła – plan dnia:

  • 10.00 – część teoretyczna
  • 10.45 – zajęcia praktyczne cz. 1
  • 14.00 – lunch
  • 14.45 – zajęcia praktyczne cz.2
  • 17.30 – podsumowanie dnia i wręczenie pamiątkowych certyfikatów

Szkolenie jest organizowane tylko dla posiadaczy motocykli Suzuki. Opłata za kurs wynosi 170 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z obiadem.

Więcej informacji do znalezienia na Suzuki Shell Moto Szkoła 2018. 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
75%
Interesujące
25%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%