Szkolenie motocyklowe 2018: Startuje Suzuki Shell Moto Szkoła. Pierwsza edycja już 12.05!

Kolejna edycja Suzuki Shell Moto Szkoły startuje także w tym roku. Wśród atrakcji przede wszystkim nowe obiekty szkoleniowe. Seria imprez rozpocznie się 12.05 na Torze Łódź. 

Jeśli szukacie sposobu na połączenie przyjemnego z pożytecznym, w najbliższy weekend pojawi się ku temu okazja. W sobotę 12 maja rusza pierwsza edycja Suzuki Shell Moto Szkoły, tym razem na Torze Łódź (Kiełmina, zjazd Stryków).

Każde szkolenie obejmuje część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne w zakresie bezpiecznego pokonywania zakrętów, taktyki jazdy, obserwacji toru jazdy, punktu skrętu, szczytu zakrętu oraz zasad efektywnego operowania hamulcem i gazem. W trakcie zajęć wykwalifikowani instruktorzy techniki jazdy opiekują się kilkuosobowymi grupami, demonstrując na torze poszczególne zagadnienia. Na bieżąco obserwuje się zachowanie każdego z uczestników oraz przekazuje uwagi dotyczące realizacji zamierzonych celów.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, by przekazać wiedzę w ciekawy sposób, a nieduże grupy szkoleniowe i starannie przemyślany program zapewniają komfort nauki. Szkolenia odbywają się w całej Polsce, opłata za kurs wynosi 170 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z obiadem.

Szkolenie motocyklowe Suzuki Shell Moto Szkoła – tematyka:

Bezpieczne pokonywanie zakrętów (taktyka jazdy, obserwacja toru jazdy, punkt skrętu, szczyt zakrętu, operowanie hamulcem i gazem).

W trakcie zajęć wykwalifikowani instruktorzy techniki jazdy opiekują się kilkuosobową grupą, demonstrują poszczególne elementy bezpiecznego zachowania na torze, na bieżąco obserwują zachowanie każdego z uczestników oraz przekazują uwagi dotyczące odpowiedniej realizacji zamierzonych celów.

Szkolenie jest dedykowane wszystkim miłośnikom motocykli Suzuki, którzy pragną poprawiać swoje umiejętności.

Suzuki Shell Moto Szkoła – plan dnia:

  • 10.00 – część teoretyczna
  • 10.45 – zajęcia praktyczne cz. 1
  • 14.00 – lunch
  • 14.45 – zajęcia praktyczne cz.2
  • 17.30 – podsumowanie dnia i wręczenie pamiątkowych certyfikatów

Szkolenie jest organizowane tylko dla posiadaczy motocykli Suzuki. Opłata za kurs wynosi 170 zł od osoby i obejmuje całodniowe szkolenie wraz z obiadem.

Więcej informacji do znalezienia na Suzuki Shell Moto Szkoła 2018. 

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button