Piaggio MP3 300 z serwisem i aż 4-letnią gwarancją w pakiecie!

Włoski trójkołowiec dostępny teraz na jeszcze lepszych warunkach.

W skrócie
  • Piaggio Mp3 300, czyli oryginalny włoski trójkołowiec dostępny teraz w promocyjnym pakiecie
  • Dostępne na prawo jazdy kategorii B Piaggio MP3 to teraz 2 lata serwisu oraz aż 4-letnia gwarancja w cenie

PIAGGIO MP3 300, dostępne na kat. B, teraz w pakiecie z dwuletnim serwisem oraz przedłużoną do czterech lat gwarancją! Fajnie? No pewnie, że fajnie!

Piaggio MP3 to rewolucyjny pojazd, który dostępny jest również dla nie-motocyklistów. Nie potrzeba na niego prawka na motocykl, a swoimi możliwościami taki właśnie przypomina. Jego unikalne wartości doceniono już w całej Europie, gdzie w takich krajach jak Włochy, Francja, czy Niemcy ten nieoczywisty pojazd sprzedaje się najlepiej.

Nowe Piaggio MP3 to teraz aż 4 lata gwarancji!

Wygoda, komfort i moc. To jest to czego można się spodziewać po Piaggio z serii MP3. Jeździ się nim niczym jednośladem, podobnie omija korki (co już niejednokrotnie udowodniono w testach), ale ma się zapas mocy nieporównywalnie większy od zwykłych 125cc. A dwa koła z przodu to także większa stabilność i pewność prowadzenia.

Warto przypomnieć, że na rynku polskim dostępne są trzy modele MP3; o pojemności 500cm3, który posiada bieg wsteczny do łatwiejszego manewrowania, MP3 400, nowość na rok 2021 oraz właśnie najbardziej kompaktowa wersja 300cm3. Wszystkie dostępne na kat. B!

Teraz kupując Piaggio MP3 300 lub MP3 300 Sport z roczników 2020-2021 otrzymacie bardzo atrakcyjny pakiet bezpieczeństwa, który oprócz standardowych trzech kół tego pojazdu gwarantuje serwis tego pojazdu przez pierwsze dwa lata gratis* oraz przedłużoną gwarancję producenta do czterech lat.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Dzięki temu utrzymamy nasz skuter w nienagannym stanie przez dłuższy czas bez ponoszenia kosztów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.piaggiopolska.pl lub autoryzowanych dealerów Piaggio.

Warto również wejść na stronę http://www.testride.pl/pl/ i zapisać się na jazdę testową.

*Serwis obejmuje tylko wymagane przeglądy, które są potrzebne do utrzymania gwarancji. Wszystkie pozostałe i dodatkowe czynności serwisowe nie są objęte promocją.

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button