Piaggio MP3 300 z serwisem i aż 4-letnią gwarancją w pakiecie!

Włoski trójkołowiec dostępny teraz na jeszcze lepszych warunkach.

W skrócie
  • Piaggio Mp3 300, czyli oryginalny włoski trójkołowiec dostępny teraz w promocyjnym pakiecie
  • Dostępne na prawo jazdy kategorii B Piaggio MP3 to teraz 2 lata serwisu oraz aż 4-letnia gwarancja w cenie

PIAGGIO MP3 300, dostępne na kat. B, teraz w pakiecie z dwuletnim serwisem oraz przedłużoną do czterech lat gwarancją! Fajnie? No pewnie, że fajnie!

Piaggio MP3 to rewolucyjny pojazd, który dostępny jest również dla nie-motocyklistów. Nie potrzeba na niego prawka na motocykl, a swoimi możliwościami taki właśnie przypomina. Jego unikalne wartości doceniono już w całej Europie, gdzie w takich krajach jak Włochy, Francja, czy Niemcy ten nieoczywisty pojazd sprzedaje się najlepiej.

Nowe Piaggio MP3 to teraz aż 4 lata gwarancji!

Wygoda, komfort i moc. To jest to czego można się spodziewać po Piaggio z serii MP3. Jeździ się nim niczym jednośladem, podobnie omija korki (co już niejednokrotnie udowodniono w testach), ale ma się zapas mocy nieporównywalnie większy od zwykłych 125cc. A dwa koła z przodu to także większa stabilność i pewność prowadzenia.

Warto przypomnieć, że na rynku polskim dostępne są trzy modele MP3; o pojemności 500cm3, który posiada bieg wsteczny do łatwiejszego manewrowania, MP3 400, nowość na rok 2021 oraz właśnie najbardziej kompaktowa wersja 300cm3. Wszystkie dostępne na kat. B!

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Teraz kupując Piaggio MP3 300 lub MP3 300 Sport z roczników 2020-2021 otrzymacie bardzo atrakcyjny pakiet bezpieczeństwa, który oprócz standardowych trzech kół tego pojazdu gwarantuje serwis tego pojazdu przez pierwsze dwa lata gratis* oraz przedłużoną gwarancję producenta do czterech lat.

Dzięki temu utrzymamy nasz skuter w nienagannym stanie przez dłuższy czas bez ponoszenia kosztów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.piaggiopolska.pl lub autoryzowanych dealerów Piaggio.

Warto również wejść na stronę http://www.testride.pl/pl/ i zapisać się na jazdę testową.

*Serwis obejmuje tylko wymagane przeglądy, które są potrzebne do utrzymania gwarancji. Wszystkie pozostałe i dodatkowe czynności serwisowe nie są objęte promocją.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button