Parady fanów Ducati na całym świecie. Już 6 maja odbędzie się We Ride As One

Informacja prasowa

W sobotę 6 maja 2023 roku powraca światowa impreza We Ride As One, podczas której Ducatisti celebrować będą swoją pasję uczestnicząc w paradach odbywających się we wszystkich miastach, gdzie znajdują się stacje dealerskie Ducati. To druga edycja wydarzenia, którego koncepcja narodziła się podczas przygotowań do World Ducati Week 2022. Po ubiegłorocznym sukcesie wydarzenie We Ride As One zostało na stałe wprowadzone do kalendarza Ducati.

W pierwszą sobotę maja entuzjaści ponownie zjednoczą się u dealerów Ducati w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach, aby wspólnie przejechać ulicami swoich miast. Tego dnia każdy Ducatista będzie miał okazję poczuć się częścią wyjątkowej społeczności.

We Ride As One. Najważniejsze informacje:

  • We Ride As One to globalne wydarzenie, które odbywa się jednocześnie na całym świecie.
  • 6 maja 2023 roku Ducatisti z całego świata zjednoczą się u lokalnych dealerów, aby wspólnie świętować i zabarwić ulice na czerwono.
  • Wszyscy dealerzy Ducati z Polski opracowali unikalny program wydarzenia, a parady odbędą się w siedmiu polskich miastach.

Dealerzy Ducati wraz z Oficjalnymi Klubami Ducati opracowali spersonalizowany program, który będzie unikalny dla każdej lokalizacji. Ducatisti będą mogli dołączyć do parad We Ride As One między innymi w Bolonii, Rzymie, Londynie, Tokio, Dubaju, Rio de Janeiro czy Bangkoku. W Polsce wydarzenia odbędą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Toruniu. Warto pamiętać, że impreza będzie relacjonowania na profilach Ducati i Ducati Polska na Instagramie z różnych miast, więc jeśli zamierzacie się pojawić na We Ride As One, to wrzucajcie na swoje sociale materiały z oznaczeniami @ducati oraz @ducati.polska, organizator zachęca również do używania hasztagów #WeAreDucati i #WeRideAsOne.

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w wydarzeniu We Ride As One w dniu 6 maja 2023 roku wystarczy skontaktować się ze swoim dealerem Ducati.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button