Aktualnie czytasz:
Moto-parking w Gdańsku: Miejsce parkingowe, szafka na kask i łańcuch. Świetny pomysł!
0

Centrum Handlowe Matarnia w Gdańsku wpadło na świetny pomysł. Na parkingu pojawiły się specjalne miejsca dla motocyklistów. Obok szafki na kurtkę i kask znajdziemy także porządny u-lock.

Była to inicjatywa administracji Parku Handlowego Matarnia – wśród nas są także motocykliści i znamy ich potrzeby. Chcemy, by pobyt w naszym centrum był komfortowy dla wszystkich odwiedzających, niezależnie od wybranego przez nich środka transportu – mówi dla trojmiasto.pl Katarzyna Kaczmarek z Parku Handlowego Matarnia.

Przy specjalnie wydzielonych dla motocyklistów miejscach znajduje się szafka w której można schować kurtkę i kask. Dodatkowo motocykl można przypiąć bezpiecznym cam-lockiem. 

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Moto-parking będzie funkcjonował od kwietnia do października. 

Źrodło / foto: Park Handlowy Matarnia

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
85%
Interesujące
15%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%