Aktualnie czytasz:
Moto-parking w Gdańsku: Miejsce parkingowe, szafka na kask i łańcuch. Świetny pomysł!
0

Centrum Handlowe Matarnia w Gdańsku wpadło na świetny pomysł. Na parkingu pojawiły się specjalne miejsca dla motocyklistów. Obok szafki na kurtkę i kask znajdziemy także porządny u-lock.

Była to inicjatywa administracji Parku Handlowego Matarnia - wśród nas są także motocykliści i znamy ich potrzeby. Chcemy, by pobyt w naszym centrum był komfortowy dla wszystkich odwiedzających, niezależnie od wybranego przez nich środka transportu - mówi dla trojmiasto.pl Katarzyna Kaczmarek z Parku Handlowego Matarnia.

Przy specjalnie wydzielonych dla motocyklistów miejscach znajduje się szafka w której można schować kurtkę i kask. Dodatkowo motocykl można przypiąć bezpiecznym cam-lockiem. 

Moto-parking będzie funkcjonował od kwietnia do października. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Źrodło / foto: Park Handlowy Matarnia

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
85%
0%
0%