Aktualnie czytasz:
Marzysz o motocyklowej wyprawie po USA? Kup olej i wygraj wycieczkę z MOTUL Ameryka Tour 
0

MOTUL Ameryka Tour to konkurs jakich mało w motocyklowym świecie. Zasady są proste, nagrody czekają na każdym kroku, a finaliści pojadą na motocyklową wyprawę marzeń do Stanów Zjednoczonych!

To już druga edycja konkursu organizowanego przez MOTUL. W 2018 roku finaliści pojechali na motocyklową wyprawę do Afryki. W tym sezonie zupełnie odmienny klimat – Route 66, bezkresny horyzont, bulgot wielkiego V2, pyszne hamburgery i świetna ekipa w przygodzie życia po USA. Przed trzema finalistami blisko 2000 km po Stanach Zjednoczonych na lśniących Harley-Davidsonach. Zanim to jednak nastąpi…

Weź udział w konkursie MOTUL Ameryka Tour.

Zasady są bardzo proste, a na każdym etapie na uczestników czekają nagrody. MOTUL Ameryka Tour krok po kroku:

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

  1. Kup olej MOTUL z serii 300V, 7100 lub 5100 w 4-litrowym. Adresy sklepów biorących udział w promocji znajdziesz na motultour.pl
  2. Odbierz arkusz z naklejkami z unikalnym kodem niezbędnym do rejestracji
  3. Zachowaj dowód zakupu
  4. Zarejestruj się na stronie motultour.pl (tam potrzebujesz dowód zakupu i kod z naklejki) 
  5. Zgarniaj nagrody

Na etapie rejestracji MOTUL poprosi Cię o załączenie zdjęcia pod tytułem „Moje motocyklowe podróże”. Pierwszych 500 uczestników otrzyma upominek w postaci zestawu MOTUL Chain Care Kit, a co tydzień najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone wodoodpornym, motocyklowym plecakiem. 

Jeśli masz chrapkę na więcej – dodaj film o tym samym temacie przewodnim. Nie trzeba mieć zapędów reżyserskich ani być profesjonalnym operatorem, ale jury jest wymagające. To właśnie oni wybiorą najlepsze, najciekawsze filmy, których autorzy pojadą na motocyklową wyprawę marzeń do USA.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Inspiracji możesz szukać pośród filmów przesłanych przez finalistów zeszłorocznej edycji. Chociażby Kacpra:

Od kiedy walczyć o nagrody?

Konkurs wystartował 4 marca i potrwa do końca czerwca, więc już najwyższa pora zabierać się za robotę. Sama wyprawa pod koniec września! Trzymamy za Was kciuki całą redakcją, a w międzyczasie odsyłamy na MOTULTOUR.pl 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%