Aktualnie czytasz:
Mapy Google dla motocyklistów. Póki co w Azji 
0

Google wypuszcza dedykowane motocyklistom rozwiązanie na największych rynkach, czyli… w Azji. Na pierwszy ogień idzie Indonezja, Malezja i Tajwan.

Niestety, będziemy musieli poczekać na Mapy Google dla motocyklistów. Mimo, że rozwiązanie już działa – dostępne jest tylko na wybranych rynkach azjatyckich. Na liście państw Indonezja, Malezja, Hong Kong, Tajwan, Tajlandia, Wietnam i Filipiny. 

Google nie potwierdziło czy rozwiązanie pojawi się na innych rynkach. Nic dziwnego jednak, że start rozpoczęto w Azji – tam motocykle są głównym środkiem transportu.

Mapy Google dla motocyklistów mają brać pod uwagę wielkość pojazdu w planowaniu trasy – tzn. pomagać w lawirowaniu w korkach i szukać optymalnych rozwiązań na dojazd do celu.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Algorytm będzie brał także pod uwagę mniejsze zbiorniki paliwa w jednośladach podczas kalkulowania czasu dojazdu.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Mimo, że Mapy Google nie będą posiadać „motocyklowej” opcji na całym świecie (póki co), inna aplikacja nawigacyjna należąca do Google już niedługa wprowadzi taką funkcję – mowa o Waze.  

Źródło: RideApart

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%