Aktualnie czytasz:
Mapy Google dla motocyklistów. Póki co w Azji 
0

Google wypuszcza dedykowane motocyklistom rozwiązanie na największych rynkach, czyli… w Azji. Na pierwszy ogień idzie Indonezja, Malezja i Tajwan.

Niestety, będziemy musieli poczekać na Mapy Google dla motocyklistów. Mimo, że rozwiązanie już działa – dostępne jest tylko na wybranych rynkach azjatyckich. Na liście państw Indonezja, Malezja, Hong Kong, Tajwan, Tajlandia, Wietnam i Filipiny. 

Google nie potwierdziło czy rozwiązanie pojawi się na innych rynkach. Nic dziwnego jednak, że start rozpoczęto w Azji – tam motocykle są głównym środkiem transportu.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Mapy Google dla motocyklistów mają brać pod uwagę wielkość pojazdu w planowaniu trasy – tzn. pomagać w lawirowaniu w korkach i szukać optymalnych rozwiązań na dojazd do celu.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Algorytm będzie brał także pod uwagę mniejsze zbiorniki paliwa w jednośladach podczas kalkulowania czasu dojazdu.

Mimo, że Mapy Google nie będą posiadać „motocyklowej” opcji na całym świecie (póki co), inna aplikacja nawigacyjna należąca do Google już niedługa wprowadzi taką funkcję – mowa o Waze.  

Źródło: RideApart

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%