Lusterka Moretti. Akcesoria na każdą okazję – sprawdź ofertę lusterek Moretti

Informacja Prasowa

Lusterka motocyklowe nie mają łatwego życia. Kiedy motocykl się przewraca, zazwyczaj jako jedne z pierwszych przyjmują na siebie impet uderzenia. Z drugiej strony są bardzo ważne dla bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym i po prostu trzeba je mieć. Jeśli spotka cię konieczność wymiany lusterek, a ceny oryginalnych elementów spowodują nagłą suchość w gardle, zerknij do katalogu Moretti Parts.

Lusterka motocyklowe są odpowiedzialne nie tylko za bezpieczeństwo, ale też są ważnym elementem stylistycznym, który w dużej mierze buduje charakter motocykla. Mają różne kształty i rozmiary, od prostych okrągłych lusterek na metalowych prętach po fantazyjne wielokątne modele na odlewanych ażurowych wysięgnikach. Są mocowane albo do kierownicy, albo do przedniej owiewki.

W ofercie Moretti Parts znajdziecie wiele różnych par lusterek do motocykli i skuterów, którymi z powodzeniem i bez straty na wyglądzie zastąpicie te dotychczas stosowane.
Większość z nich posiada homologację drogową, są też pojedyncze modele bez tej homologacji, przeznaczone do stosowania poza drogami publicznymi, np. w maszynach terenowych.

Lusterka Moretti są wyposażone w gwinty o rozmiarach 8 lub 10 mm. W wersji 8 mm są dwie możliwości „wkrętu”: R+R (gwint prawy-prawy) lub L+R (gwint lewy-prawy). W lusterkach 10 mm gwint jest zawsze R+R ( gwint prawy-prawy ). Przyjrzyjmy się kilku najpopularniejszym modelom.

Lusterka z homologacją drogową, mocowane do owiewek motorowerów i motocykli sportowych i sportowo-turystycznych. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się modeli marki Moretti. Mocowanie: 2 x 6,6 mm, długość ramienia: 11 cm, wymiary lusterek: 15 x 8 cm. Nr EAN: 5905220813773.

Uniwersalne lusterka o okrągłym kształcie, pasujące do bardzo wielu modeli motocykli i motorowerów. Mocowane na metalowym uchwycie z gwintem o średnicy 10 mm. Posiadają homologację drogową. Średnica lusterek: 10 cm. Nr EAN: 5905220813926.

Lusterka o klasycznym kształcie, zbliżonym do prostokąta, również pasujące do wielu modeli motocykli i motorowerów. Mocowane na metalowym uchwycie z gwintem o średnicy 10 mm (R+R M10). Wyposażone są w otwory umożliwiające odprowadzanie wody. Posiadają homologację drogową. Nr EAN: 5905220813889.

Nowoczesne lusterka w kształcie wielokąta, mocowane na aluminiowym uchwycie z gwintem o średnicy 8 mm (R+R M8). Posiadają możliwość regulacji w jednej płaszczyźnie.
W zestawie znajdują się śruby mocujące o średnicy 8 mm oraz dopasowane zaślepki. Wymiary lusterek: 15,5 x 8 cm. Posiadają homologację drogową. Nr EAN: 5906312685483.

Duże, nowoczesne lusterka w kształcie wydłużonego wielokąta, mocowane na aluminiowym uchwycie z gwintem o średnicy 8 mm (R+R M8). Posiadają możliwość regulacji w jednej płaszczyźnie. W zestawie znajdują się śruby mocujące o średnicy 8 mm oraz dopasowane zaślepki. Wymiary lusterek: 19,5 x 8,4 cm. Posiadają homologację drogową. Nr EAN: 5905220813827.

Zestawy lusterek znajdziecie w sieci sprzedaży Moretti Parts, u dealerów Barton Motors jak i w popularnych sklepach internetowych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button