Aktualnie czytasz:
Legendarny wyścig Isle of Man TT 2020 odwołany. Powód? Epidemia koronawirusa
0

Ciężkie czasy nastały dla wszystkich fanów wyścigów motocyklowych. Tam, gdzie pełno sportowych emocji, tam zawsze spotkać można wielu zagorzałych fanów ścigania, a to niestety niesie ze sobą ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

Najbardziej kultowy ze wszystkich wyścigów typu Tourist Trophy, czyli Isle of Man TT odbywa się na brytyjskiej wyspie Mann od 1907 roku i już od swoich początków cieszył się sporą popularnością nie tylko wśród mieszkańców wyspy. Na tę imprezę co roku ściągają rzeszy kibiców dosłownie z całego świata. Promy oraz samoloty są zawsze zarezerwowane na długo przed wydarzeniem. Oczywiście tak liczne zgromadzenie ludzi z całego świata niesie ze sobą w czasach epidemii spore ryzyko, dlatego impreza musiała zostać odwołana.

 

Termin tegorocznego ścigania zawierał się pomiędzy 30 maja, a 13 czerwca. Jest to kolejna z odwołanych imprez motocyklowych. Smutna to wieść, ale bezpieczeństwo oraz walka z wirusem nie pozwolił organizatorom podjąć innej decyzji. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.iomtt.com

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%