Aktualnie czytasz:
Keeway Superlight 125: 3 zalety i 3 wady
0

Keeway Superlight 125 to mały, dobrze wyposażony chopper dość znanego na naszym rynku producenta z Chin. SuperLight 125 jest na naszym rynku obecny od 2006 roku i od tego też czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Oko cieszy ciekawy design, ładnie wygląda matowanie malowanie wydechów, felg i goleni zawieszenia.

Chopper Superlight 125 od Keewaya to budżetowa 125ątka, które przy umiarkowanej cenie oferuje bardzo dobrą jakość wykonania i niezłe właściwości jezdne.

Wady:

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

1. Zasilany jest nadal gaźnikiem. O ile w 2006 roku takie rozwiązanie było akceptowalne, najwyższy chyba czas na zmianę w kierunku wtrysku paliwa
2. Silnik to dość archaiczna konstrukcja. Wałek rozrządu w bloku silnika i popychacze zaworowe to rozwiązania nie stosowane już od wielu lat w motocyklach.
3. Silnik osiąga tylko 10 KM mocy. Przy masie 134 kg z pewnością nie poszalejemy tym motocyklem.

Zalety:

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

1. Dość trwała i sprawdzona przez lata konstrukcja to niewątpliwie zaleta Keeway Superlight 125. Silnik mimo że jest starą konstrukcją, wytrzymuje spore przebiegi bez remontu i zauważalnego spadku osiągów
2. Wygodna pozycja za kierownicą nie męczy nawet w nieco dłuższej trasie. Wygodne podesty zapewniają dobre podparcie dla stóp podczas jazdy.
3. Rozrusznik nożny. Zawsze lubiłem jak motocykl ma kopniak i chociaż w sportowych 125ątkach nieco to razi, w takim oldschoolowym superlighcie rozwiązanie to jest jak najbardziej na miejscu.

Cena za nowego Keeway Superlight 125 to 7500. Jeśli komuś podoba się ten motocykl,  jest to propozycja warta rozważenia.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
32%
Interesujące
53%
heh...
3%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
13%