Gilera Runner i Piaggio Typhoon: To koniec

Informacja Prasowa

W przyszłym sezonie na polskim rynku Piaggio Typhoon zastąpi Piaggio New Typhoon, a Gilera Runner doczeka się następcy - Gilera Runner Special Series, informuje rodzimy importer.

W związku z planowanymi na rok 2013 zmianami w ofercie pojazdów Piaggio oraz Gilera, firma Euro Moto Trade Sp. z o.o. (wyłączny importer ww. marek na terenie Polski) przygotowała wraz z producentem specjalną ofertę na zakup limitowanej liczby pojazdów. Z informacji przekazanych przez importera, w następnym roku model Runner SP oraz Typhoon całkowicie zostanie zastąpiony odpowiednio przez: Runner Special Series oraz New Typhoon. Z tego względu ww. pojazdy oferowane są w specjalnych cenach - kolejno 7990 i 5190 PLN.

Dodatkowo w ramach wspomnianej oferty, istnieje możliwość zakupu pojazdu Piaggio X7 Evo 300 w cenie 15.900PLN.  Producent planuje zastąpić model X7 Evo 300 innym maxi skuterem.

Gilera Runner to legenda w świecie sportowych skuterów. Jeździł nim Marco Simoncelli, późniejszy mistrz wielu klas motocyklowych. Charakteryzuje się dużą mocą i zadziorną sylwetką. Na komfort kierowcy wpływają dodatkowo nawiewy ciepłego powietrza na nogi.
[nggallery id=117]

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Piaggio Typhoon stał się legendą motoryzacji. Produkowany przez blisko 20 lat jest synonimem niezawodności i wysokiej jakości. Jego szerokie opony bardzo dobrze sprawdzają się na gruntowych drogach. Dodatkowo posiada mini owiewkę, która ładnie komponuje się z sylwetką skutera.
[nggallery id=118]

Piaggio X7 Evo 300 to kompaktowy i zwinny maxi skuter, który zapewnia wyjątkową zwrotność w ruchu miejskim. Nadaje się też na dalsze wycieczki poza miasto. Jego wysoka szyba zapewnia ochronę przed wiatrem, a przestronna kanapa wygodnie pomieści kierowcę i pasażera. Dynamiczny silnik Piaggio Quasar 300, komfortowe zawieszenie, jak i przejrzysty układ deski rozdzielczej, czynią z niego niezastąpionego kompana podróży.
[nggallery id=119]

Fot.: Piaggio Group Press Area

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Czyli można liczyć na to że starsze wersje potanieją na rynku wtórnym.

    Poza tym i tak ceny skuterów spadną w przyszłym roku jak zmienią się przepisy związane z uprawnieniami na skutery 50 ccm.

  2. Piaggio X7 Evo 300 to już przeszłość. teraz popularne są bmw e-skuter – choć może eko, to jednak ma mało testów, no i ze skuterów nowszych jeszcze sportowa xenter z tego roku jest o.k. Zobaczymy jak to będzie.

  3. No ok, a jakbym miała taki maxi skuter a la Gilera i chciałabym go sprzedać to mi będzie się opłacało? Może jest jeszcze jakiś sposób, nie wiem, leasing, wymiana starego na nowy, albo coś, żebym mogła mieć fajny, nowy sprzęt ale taniej? Piaggio średnio wspominam..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button