Aktualnie czytasz:
Autostrada A2 ochrzczona tytułem „Wolności”
0

Bronisław Komorowski już od dawna zabiegał o nadaniu tytułu „Wolności” autostradzie A2. Teraz spełniło się to postanowienie – wzdłuż drogi podróżując wschód – zachód ujrzycie takie oto tablice…

Autostrada A2 łącząca Warszawę z Niemcami została symbolicznie nazwana „Autostradą Wolności”. W uroczystości nadania nowej nazwy wzięli udział prezydent Bronisław Komorowski oraz prezydent Niemiec Joachim Gauck.

Jestem przekonany, że autostrada będzie łączyła nie tylko w wymiarze komunikacyjnym, ale także w wymiarze emocji, bliskości i umiejętności lubienia się nawzajem.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Powiedział Bronisław Komorowski na zwołanej z tej okazji konferencji prasowej.

 

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%