Aktualnie czytasz:
Autostrada A2 ochrzczona tytułem "Wolności"
0

Bronisław Komorowski już od dawna zabiegał o nadaniu tytułu "Wolności" autostradzie A2. Teraz spełniło się to postanowienie - wzdłuż drogi podróżując wschód - zachód ujrzycie takie oto tablice...

Autostrada A2 łącząca Warszawę z Niemcami została symbolicznie nazwana "Autostradą Wolności". W uroczystości nadania nowej nazwy wzięli udział prezydent Bronisław Komorowski oraz prezydent Niemiec Joachim Gauck.

Jestem przekonany, że autostrada będzie łączyła nie tylko w wymiarze komunikacyjnym, ale także w wymiarze emocji, bliskości i umiejętności lubienia się nawzajem.

Powiedział Bronisław Komorowski na zwołanej z tej okazji konferencji prasowej.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%