VESPA PRIMAVERA 50 oraz SPRINT 50 w ciekawej promocji

Przyjazna pogoda utrzymuje się za oknem co jest dobrym zwiastunem, że sezon na motocykle i skutery utrzyma się jeszcze długo. Jesień z resztą nie musi oznaczać końca jazdy jednośladem. Zwłaszcza teraz, bo Vespa Polska przygotowała specjalną ofertę promocyjną.

 Promocją zostały objęte skutery Primavera 50 oraz Sprint 50, do których przy zakupie otrzymasz voucher o wartości 1000 zł. Wykorzystać go można na zakup oryginalnych akcesoriów i gadżetów oferowanych w katalogu grupy Piaggio, producenta Vespy. Znajdują się tam kaski ochronne, szyby do skuterów, kufry czy nawet motokoce na nogi oraz ochraniacze na ręce. Do wyboru jest również pełna gama gadżetów jak koszulki, kubki czy breloki.

 Warto nadmienić, że Spirnt 50 & Primavera 50 to wyjątkowo stylowe skutery, które prowadzić można posiadając prawo jazdy kat. B lub na dowód osobisty (o ile osoba prowadząca urodziła się przed 1995r.).

 Więcej informacji dotyczących skuterów Vespa oraz aktualnych promocji znajdziesz na stronie www.vespa-polska.pl

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button