Aktualnie czytasz:
Bajaj Qute: Ponad 3 miliony kilometrów testów. Niedrogi mikrosamochód z Indii
2

Bajaj Qute: Ponad 3 miliony kilometrów testów. Niedrogi mikrosamochód z Indii

autor: Przemysław Borkowski3 marca 2018

Bajaj Qute ma oferować właściwości mikrosamochodu (L7e) w cenie skutera. Hindusi testowali czterokołowy pojazd na dystansie ponad 3 milionów kilometrów, w najróżniejszych warunkach terenowych i pogodowych. 

Bajaj Qute to przedstawiciel mało popularnego w Polsce segmentu mikrosamochodów. Lekkie, nieduże i posiadające niewielką moc pojazdy kategorii L7e można prowadzić już od 16 roku życia na kategorię prawa jazdy B1. Mimo wszystko niewielki Qute może lepiej sprawdzić się jako pojazd używany przez biznesy prowadzące usługi na terenie wielkich miast.

ZOBACZ TAKŻE: Jak powstaje mikrosamochód Bajaj Qute?

Jednocylindrowy, 4-suwowy silnik o pojemności niewiele ponad 200 ccm i mocy ok. 15 KM wystarczy by sprawnie poruszać się po centrum miasta, a spalanie nie powinno przekroczyć 3,5 L / 100 km (dane producenta). Hindusi zarzekają się, że testowali Bajaj Qute na dystansie ponad 3 milionów kilometrów, w przeróżnych warunkach pogodowych i drogowych.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Czekamy kiedy Qute trafi w nasze ręce!

Więcej na bajaj.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
11%
11%
0%
  • das
    7 marca 2018 at 09:58

    Przydałaby się wersja na kat.AM tj. do 350kg i 4KW. Kat.B1 jest b.rzadka. AM jest zawarta w każdej innej kategorii np. A1, czy T. Grono potencjalnych klientów byłoby większe.

  • Damsen
    13 sierpnia 2019 at 07:23

    Właśnie odebrałem w promocji. Frajda z jazdy duża. Do miasta ok. Rozdmuchany mały Fiat….