Aktualnie czytasz:
Bajaj Qute: Ponad 3 miliony kilometrów testów. Niedrogi mikrosamochód z Indii
1

Bajaj Qute: Ponad 3 miliony kilometrów testów. Niedrogi mikrosamochód z Indii

autor: Przemysław Borkowski3 marca 2018

Bajaj Qute ma oferować właściwości mikrosamochodu (L7e) w cenie skutera. Hindusi testowali czterokołowy pojazd na dystansie ponad 3 milionów kilometrów, w najróżniejszych warunkach terenowych i pogodowych. 

Bajaj Qute to przedstawiciel mało popularnego w Polsce segmentu mikrosamochodów. Lekkie, nieduże i posiadające niewielką moc pojazdy kategorii L7e można prowadzić już od 16 roku życia na kategorię prawa jazdy B1. Mimo wszystko niewielki Qute może lepiej sprawdzić się jako pojazd używany przez biznesy prowadzące usługi na terenie wielkich miast.

ZOBACZ TAKŻE: Jak powstaje mikrosamochód Bajaj Qute?

Jednocylindrowy, 4-suwowy silnik o pojemności niewiele ponad 200 ccm i mocy ok. 15 KM wystarczy by sprawnie poruszać się po centrum miasta, a spalanie nie powinno przekroczyć 3,5 L / 100 km (dane producenta). Hindusi zarzekają się, że testowali Bajaj Qute na dystansie ponad 3 milionów kilometrów, w przeróżnych warunkach pogodowych i drogowych.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Czekamy kiedy Qute trafi w nasze ręce!

Więcej na bajaj.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
86%
heh...
0%
Że co?
14%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
  • das
    7 marca 2018 at 09:58

    Przydałaby się wersja na kat.AM tj. do 350kg i 4KW. Kat.B1 jest b.rzadka. AM jest zawarta w każdej innej kategorii np. A1, czy T. Grono potencjalnych klientów byłoby większe.