125 ccm
Aktualnie czytasz:
125 ccm na prawo jazdy B: Nietypowa prośba do Prezydenta

Grzegorz, jeden z naszych Użytkowników postanowił upublicznić swój nietypowy list jaki przesłał do Kancelarii Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego. Zawiera on pewną prośbę pod którą sądzimy, że podpisałoby się wielu. Grzegorz, wielkie dzięki!

Poznaj treść korespondencji:

Panie Prezydencie!
Chciałbym dowiedzieć się o konkretnym terminie podpisania Ustawy dotyczącej jazdy motocyklami o pojemności 125 cm na Prawo Jazdy kat. B. Bardzo liczna rzesza młodych i starszych ludzi czeka z niecierpliwością na pański podpis i ku rozczarowaniu wielu z nas ( piszę o dziesiątkach tysięcy a może setkach) nie rozumie pańskiej niechęci do zalegalizowania w/w ustawy.W swoim imieniu poproszę Pana o przyjazne potraktowanie ludzi , których być może w dzisiejszych czasach nie stać na egzamin kategorii ,,A” za 1300.00 złotych.

Z poważaniem:
Grzegorz

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Co ciekawe powyższy list nie został bez odpowiedzi Biura Opinii Obywatelskich Prezydenta RP. Oto jaką odpowiedź otrzymał adresat:

Szanowny Panie,

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

w związku z Pana listem z dnia 10.07.2014 r. uprzejmie informujemy, że Pan Prezydent ma czas na podjęcie decyzji w sprawie Ustawy z dnia 26 czerwca 2014 r. o zmianie ustawy o kierujących pojazdami – do dnia 17 lipca 2014 r.
Informacja o decyzji Pana Prezydenta odnośnie ustawy zamieszczona zostanie na stronach internetowych naszego urzędu : www.prezydent.pl w dziale legislacja. (Można tam codziennie zaglądać, bo zwykle Pan Prezydent podpisuje ustawy przed terminem).

KANCELARIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Ile dokładnie pozostało czasu Bronisławowi Komorowskiemu? Kliknij, sprawdź, udostepnij.

Czekamy na podpis Prezydenta. Następnie ustawa zostanie przekazana do opublikowania w Dzienniku Ustaw. Później należy poczekać 30 dni na wejście w życie przepisów. Dopiero wtedy możesz wsiadać na motocykl 125.

Czekamy na podpis Prezydenta. Następnie ustawa zostanie przekazana do opublikowania w Dzienniku Ustaw. Później należy poczekać 30 dni na wejście w życie przepisów. Dopiero wtedy możesz wsiadać na motocykl 125.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
21 Komentarze
1 2 3
  • Zdjęcie profilowe
    16 lipca 2014 at 11:26

    Wombat, sorry ale nie masz racji. Nie mam żadnego obowiązku szanowania ani prezydenta jako osoby ani jako urzędu. Nie znam konstytucji może i na pamięć, ale zapisów o czymś takim w niej nie ma. Z pewnością nie wolno obrażać i tu przytaknę, dlatego też z pełną świadomością użyłem określenia „łajza”, uważm, iż nie ma ono jakoś wyjątkowo pejoratywnego znaczenia. Na pewno nie obraziłbym się sam gdybyś mnie tak nazwał. A prezydenta czy też inne osoby nazywano już nie w taki sposób, ale podkreślam jeszcze raz, daleko mi takich zachowań. Co nie oznacza, że muszę ich szanować, bo mam pełne prawo wręcz nie szanować i niestety ale jest tak nie tylko w przypadku prezydenta, ale w z zasadzie całej politycznej „elyty” tego kraju. NIKT, NIGDY nie nakaże mi szanować całej tej bandy…na tym skończę, bo to nie portal polityczny i lepiej unikać, tak emocjonujących tematów-mając świadomość, że już i tak zbyt mocno się odsłoniłem ze swoimi poglądami, za co przepraszam zgorszonych;)