Yamaha MT 03: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Yamaha MT 03 to motocykl japońskiej marki, który po raz pierwszy zaprezentowany został na w 2006 roku na światowych targach EICMA. Według użytkowników jest typ niepozornej maszyny, niewyróżniającej się wyglądem ani parametrami technicznymi, ale „mającej coś w sobie”.

Na ten motocykl wsiada się z prawdziwą przyjemnością. Yamaha MT 03 jest bowiem bardzo dobrze dostosowana do wymogów jeźdźców w zakresie komfortu oraz doskonale prezentuje się z motocyklistami różnej wielkości gabarytów. Zainstalowane w nim duże siodło oraz relacje między kierownicą, siodłem a podnóżkami jakie w tym motocyklu występują sprawiają, że jazda Yamahą MT 03 jest naprawdę komfortowa. Podobnie jak większość modeli z serii MT, posiada oryginalną stylistykę, niewpisującą się w żadne kanony.

Linie motocykla, kształt zbiornika paliwa oraz innych elementów może się podobać. Ponadto Yamaha MT 03 cechuje się bardzo dopracowanymi detalami oraz ograniczoną ilością plastiku. Motocykl ten ma bardzo lekką, ergonomiczną konstrukcję. Wbudowano w niego sprawdzony silnik o mocy 48 KM, osiąganej przy 6250 obr./min. Zainstalowano klasyczne zawieszenie (z przodu widelec teleskopowy, z tyłu wahacz), które doskonale sprawdza się w lekko nierównych terenach oraz wykorzystano hamulce tarczowe. Jest to motocykl przeznaczony do użytkowania na co dzień, ze względu na zwrotność i dynamiczność bardzo dobrze sprawdzi się w miejskich warunkach.

Yamaha MT 03: Dane techniczne

Dane techniczne: Yamaha MT 03
Marka Yamaha
Model  MT 03
Pojemność 660 cm3
Silnik Chłodzony cieczą, 4-suw, 4-zawory, SOHC
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 48 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył tarczowy/ tarczowy
Rozruch elektryczny
Wymiary 2070/860/1115 mm
Pojemność zbiornika paliwa (litry) 15 litrów
Masa własna 174 kg

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button