Triumph Bonneville T120 Black DGR Limited Edition – na 10-lecie ogólnoświatowej akcji

Limitowana wersja Triumpha Bonneville T120 na specjalną okazję

W skrócie
  • Piękny motocykl i znamienita okazja - 10 lecie współpracy Triumph oraz The Distinguished Gentelman`s Ride
  • Oto limitowany do zaledwie 250 sztuk sztuk Bonneville T120 Black w wersji DGR

Triumph już od dziesięciu lat, czyli właściwie od samego początku bierze aktywny udział w ogólnoświatowym ywdarzeniu o nazwie “The Distinguished Gentleman`s Ride. Z tej okazji Brytyjczycy wypuścili specjalną limitowaną wersję motocykla Bonneville T120 Black. 

Distinguished Gentleman’s Ride (DGR) zrzesza setki tysięcy fanów klasycznych motocykli na całym świecie. Jednak w tym wydarzeniu chodzi o coś więcej niż stylowa przejażdżka i miłość do motocykli. Celem nadrzędnym jest podnosić świadomość na temat zdrowia mężczyzn oraz zbieranie środków na badania związane z leczeniem typowych dla facetów schorzeń. Założone w Sydney w 2012 roku przez Marka Hawwa, DGR to wspaniały sposób na zjednoczenie entuzjastów motocykli, skupionych wokół wspólnego szczytnego celu. Rosnąc z roku na rok, dzisiaj DGR obejmuje cały świat, z ponad 90 000 motocyklistów wjeżdżającymi na ulice 800 miast i z przeszło 37 mln dolarów zebranymi na rzecz badań nad rakiem prostaty i zdrowiem psychicznym mężczyzn.

Specjalny motocykl na specjalną okazję

W roku 2023 Triumph obchodzi 10-lecie współpracy przy tworzeniu wydarzeń DGR na całym świecie. Aby uczcić tę rocznicę i pomóc uczynić DGR 2023 największym i najbardziej udanym dotychczas, Triumph stworzył 250 ekskluzywnych, limitowanych motocykli Bonneville T120 Black Distinguished Gentleman’s Ride Edition. Nazwa, przyznacie jest równie długa co nobilitująca, a sam motocykl prezentuje się więcej niż dostojnie i elegancko – dokładnie tak jak zwykli ubierać się na tę okazję motocykliści i motocyklistki biorący aktywny udział w wydarzeniu.

Wersja Triumpha T120 Black DGR to zaprojektowane z modnym, metalicznym czarno-białym malowaniem DGR, z oficjalnym logo DGR oraz customowym logiem na zbiorniku i bocznych panelach, złotymi akcentami i charakterystycznym brązowym siedzeniem wydanie, które urzeka już na sam widok. Ten motocykl w przepiękny sposób oddaje ducha wydarzenia i już teraz staje się ikoną stylu. Każdy z motocykli zostanie dostarczony z numerowanym certyfikatem podpisanym przez założyciela DGR Marka Hawwę i dyrektora generalnego Triumph Nicka Bloora. Numer 001 zostanie przyznany najhojniejszemu darczyńcy podczas tegorocznego DGR.

Przeczytaj też:

IX Spotkanie Klasycznych Triumphów 2023 już w maju. Tam trzeba być.

Koniecznie sprawdźcie także inne klasyczne motocykle Triumpha oraz gdzie najbliżej w Polsce odbywa się tegoroczna edycja The Distinguished Gentleman`s Ride. Zapisy już trwają, więc nie pozostaje nic innego jak dołączyć do tego wspaniałego ruchu. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.gentlemansride.com/rides/poland I pamiętajcie, motocykle to nie wszystko. Badajmy się i dbajmy o swoje zdrowie.

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button