To już oficjalne: Jonny Walker przechodzi do teamu BETA FACTORY RACING [wideo]

Niesamowicie utalentowany i mający na koncie wygrane w najbardziej prestiżowych i najtrudniejszych imprezach Hard Enduro świata brytyjski zawodnik Jonny Walker, po długoletniej współpracy z fabrycznym zespołem KTM-a, przechodzi w tym roku do teamu Beta Factory.

Jonny Walker będzie w tym roku startował w barwach Beta Factory Racing. Oznacza to, że w stawce Hard Enduro zrobi się jeszcze ciekawiej. Graham Jarvis startuje na Husqvarnie, Taddy Błażusiak na Gas Gasie, Wade Young dosiada Sherco, a teraz Jonny wskakuje na Betę.

Ten włoski producent motocykli, specjalizujący się w maszynach offroadowych i trialówkach, ma na koncie wiele sukcesów i tytułów mistrzowskich. Jak np. mistrzostwo świata 2020 roku w Enduro GP, Enduro 2 oraz Enduro 3. Na Betach ściagją się tacy zawodnicy jak Steve Holcombe czy Brad Freeman.

Sam Jonny nie ukrywa, że jest niesamowicie podekscytowany faktem, ze w tym orku wskoczy na dwusuwową Betę 300 RR i już nie może się doczekać pierwszy startów w World Enduro Super Series. My z resztą również!

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zobaczcie Jonnego na swoim nowym sprzęcie w akcji:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button