Promocja: Junak Jetmax 250 za 9999 PLN

Publikacja Sponsorowana

Junak Jetmax 250 to idealny maxiskuter dla tych, którym klasyczna pięćdziesiątka przestała wystarczać. To połączenie jednośladu, który świetnie radzi sobie zarówno w mieście, jak i w trasie. W ofercie firmy Almot pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2012. To dobra okazja, aby kupić pełnowartościowy skuter w interesującej cenie.

Skuter należy do segmentu maxi, nie tyko ze względu na pojemność silnika, ale również gabaryty. Przy tym zachowuje atrybuty miejskiego jednośladu - jest zwinny i łatwo się prowadzi - głównie dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości. Junak Jetmax 250 wyposażony jest w wiele interesujących dodatków - m.in radio z głośnikami stereo, złącze USB i multimedialną kierownicę. Gadżety te świetnie sprawdzają się podczas długich wypadów. Podczas dalszych podróży docenicie również bardzo dużą i wygodną kanapę, sporych rozmiarów bagażnik i bardzo ergonomiczną pozycję za kierownicą.

Jest to skuter zasilany wtryskiem paliwa, chłodzony oczywiście cieczą. Wydaję nam się, że jest to bardzo ciekawa alternatywa do poruszania się motocyklem, szczególnie dużym motocyklem po mieście. Bardzo dynamiczna jednostka napędowa, świetne przyspieszenie, przy takim zrównoważonym poziomie cenowym wydaję się bardzo dobrą ofertą do dużych miast i nie tylko - mówi Mikołaj Sibora, prezes firmy Almot, właściciela marki Junak.

Teraz Jetmax 250 dostępny w limitowanej ofercie wyprzedaży rocznika 2012 za 9999 PLN brutto.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

O szczegóły oferty zapytaj naszych dealerów.

Publikacja Sponsorowana

Fot.: Świat Motocykli

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button