Aktualnie czytasz:
Prezenty na Święta od Skuterowo.com

Skuterowo.com zgodnie z obietnicą przygotowało sporą garść, przydatnych każdemu miłośnikowi dwóch kółek świątecznych prezentów: Zdobądź kurtkę, rękawiczki, zabezpieczenia antykradzieżowe i gadżety.

Zadaniem dla Ciebie będzie wykazać się refleksem i uzupełnić poniższy formularz konkursowy. Pierwsza dwudziestka zostanie nagrodzona wyjątkowymi prezentami, które na święta przytargał Święty na skuterze:

1. Dla pierwszej osoby motocyklowa kurtka z protektorami. Wykonana z nieprzemakalnego materiału. Zapewnia komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo.

2. Druga osoba, która uzupełni poniższy formularz zgarnia rękawiczki motocyklowe. Chronią przed chłodem i wilgocią. Obowiązkowy element wyposażenia każdego skuterzysty, podróżującego nie tylko wczesną wiosną.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

3.Kolejna osoba zgarnia. Blokadę tarczy hamulcowej Bumper 74D. Nadaje się do każdego rodzaju skutera. Bumper jest mały i poręczny, dzięki czemu nie zabiera wiele miejsca w bagażniku. W komplecie dwa kluczyki.

4. Dla osoby numer cztery kubek Skuterowo.com. Pojemność 300 ml, idealny do ciepłych i gorących napojów.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

5. Sześć kolejnych osób zgarnia smycze sygnowane logo Skuterowo.com.

6. Następna dziesiątka dostaje komplet naklejek Skuterowo.com – idealnie prezentują się na kasku czy skuterze.

[contact-form 5 „Hasło Reklamowe Skuterowo.com”]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Zdobywcy nagród w zabawie:
Kurtka: Mariusz Szustak
Rękawiczki: Maciej Sienkiewicz
Blokada tarczy Bumber: Jakub Grot
Kubek Skuterowo.com: Mateusz Wadas
Smycz Skuterowo.com: Piotr Meksa, Marcin Pozorski, Marcin Strychalski, Mateusz Rygiel, Konrad Jeznach, Olek Radek.
Naklejki Skuterowo.com: Maciej Żachowski, Krzysztof Spychał, Remigiusz Borejko, Jakub Tolak, Amadeusz Arak, Grzegorz Rudziński, Patryk Sierant, Adrian Kulawczyk, Bartosz Marcisz, Mateusz Walendzik.

Fundatorzy nagród w świątecznej zabawie Skuterowo.com.

Fundatorzy nagród w świątecznej zabawie Skuterowo.com.

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Zipp Skutery oraz Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Blokady Bumer 74D, Kubki Ceramiczne, Smycze, Naklejki, Kurtka i rękawiczki Zipp.
4. Laureatami zostanie 20 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
145 Komentarze
1 12 13 14 15
 • Zdjęcie profilowe Kapuchon
  26 grudnia 2011 at 02:43

  Hugo już nie narzekaj że mało nagród… tanie takie rzeczy nie są i dobrze że chociaż za darmo są.

 • Zdjęcie profilowe madi
  26 grudnia 2011 at 06:30

  Co do zakończenia sezonu – myślę że w tym roku się odbędzie zarówno rozpoczęcie jak i zakończenie

 • Zdjęcie profilowe marcin0915
  26 grudnia 2011 at 13:15

  Swoją drogą ładnie skuterowo.com może robić ludzi w konia z tym regulaminem w/w konkursu. Każdy akceptuje, nikt nie przeczytał ;).

 • Zdjęcie profilowe madi
  26 grudnia 2011 at 14:15

  pewnie chodzi Ci o punkt 5. 🙂

  pozdrawiam tych co wysłali dwa razy

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  26 grudnia 2011 at 15:32

  Hugo co do zakończenia to w zeszłym roku była to zapewne wspólna inicjatywa Scooterlandu na Modlińskiej i Skuterowo. Scooterland musiał coś od siebie wyłożyć czyli teren pod imprezę, grill, promocje, nagrody, ale w zamian dostał darmową reklamę na Skuterowo i odwiedzających, którym mogło wpaść coś w oko, a więc mogli zostawić kasę w salonie. Widać w tym roku porozumienia nie było i stąd brak zakończenia. A co do nagród to wszystko zależy od fundatorów, pieniądze z reklam na Skuterowo idą pewnie na opłacenie domeny, serwera i pomoc webmasterów przy różnych kwestiach organizacyjnych. Pomyślcie, że Skuterowo to coś jak fora skuterowe, których jest masa w sieci, tylko S.com ma nieco większy budżet i rozgłos.