Aktualnie czytasz:
Prezenty na Święta od Skuterowo.com

Skuterowo.com zgodnie z obietnicą przygotowało sporą garść, przydatnych każdemu miłośnikowi dwóch kółek świątecznych prezentów: Zdobądź kurtkę, rękawiczki, zabezpieczenia antykradzieżowe i gadżety.

Zadaniem dla Ciebie będzie wykazać się refleksem i uzupełnić poniższy formularz konkursowy. Pierwsza dwudziestka zostanie nagrodzona wyjątkowymi prezentami, które na święta przytargał Święty na skuterze:

1. Dla pierwszej osoby motocyklowa kurtka z protektorami. Wykonana z nieprzemakalnego materiału. Zapewnia komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

2. Druga osoba, która uzupełni poniższy formularz zgarnia rękawiczki motocyklowe. Chronią przed chłodem i wilgocią. Obowiązkowy element wyposażenia każdego skuterzysty, podróżującego nie tylko wczesną wiosną.

3.Kolejna osoba zgarnia. Blokadę tarczy hamulcowej Bumper 74D. Nadaje się do każdego rodzaju skutera. Bumper jest mały i poręczny, dzięki czemu nie zabiera wiele miejsca w bagażniku. W komplecie dwa kluczyki.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

4. Dla osoby numer cztery kubek Skuterowo.com. Pojemność 300 ml, idealny do ciepłych i gorących napojów.

5. Sześć kolejnych osób zgarnia smycze sygnowane logo Skuterowo.com.

6. Następna dziesiątka dostaje komplet naklejek Skuterowo.com – idealnie prezentują się na kasku czy skuterze.

[contact-form 5 „Hasło Reklamowe Skuterowo.com”]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Zdobywcy nagród w zabawie:
Kurtka: Mariusz Szustak
Rękawiczki: Maciej Sienkiewicz
Blokada tarczy Bumber: Jakub Grot
Kubek Skuterowo.com: Mateusz Wadas
Smycz Skuterowo.com: Piotr Meksa, Marcin Pozorski, Marcin Strychalski, Mateusz Rygiel, Konrad Jeznach, Olek Radek.
Naklejki Skuterowo.com: Maciej Żachowski, Krzysztof Spychał, Remigiusz Borejko, Jakub Tolak, Amadeusz Arak, Grzegorz Rudziński, Patryk Sierant, Adrian Kulawczyk, Bartosz Marcisz, Mateusz Walendzik.

Fundatorzy nagród w świątecznej zabawie Skuterowo.com.

Fundatorzy nagród w świątecznej zabawie Skuterowo.com.

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Zipp Skutery oraz Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: Blokady Bumer 74D, Kubki Ceramiczne, Smycze, Naklejki, Kurtka i rękawiczki Zipp.
4. Laureatami zostanie 20 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez e-mail lub telefonicznie.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe.
9. Brak odpowiedzi laureata na przesłaną informację (e-mail, kontakt telefoniczny) o wygranej do 7 dni roboczych skutkować będzie anulowaniem wygranej. W takim przypadku w siedzibie Fundatora odbędzie się ponowne losowanie.
10. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
11. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
12. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
145 Komentarze
1 12 13 14 15
 • Zdjęcie profilowe Kapuchon
  26 grudnia 2011 at 02:43

  Hugo już nie narzekaj że mało nagród… tanie takie rzeczy nie są i dobrze że chociaż za darmo są.

 • Zdjęcie profilowe madi
  26 grudnia 2011 at 06:30

  Co do zakończenia sezonu – myślę że w tym roku się odbędzie zarówno rozpoczęcie jak i zakończenie

 • Zdjęcie profilowe marcin0915
  26 grudnia 2011 at 13:15

  Swoją drogą ładnie skuterowo.com może robić ludzi w konia z tym regulaminem w/w konkursu. Każdy akceptuje, nikt nie przeczytał ;).

 • Zdjęcie profilowe madi
  26 grudnia 2011 at 14:15

  pewnie chodzi Ci o punkt 5. 🙂

  pozdrawiam tych co wysłali dwa razy

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  26 grudnia 2011 at 15:32

  Hugo co do zakończenia to w zeszłym roku była to zapewne wspólna inicjatywa Scooterlandu na Modlińskiej i Skuterowo. Scooterland musiał coś od siebie wyłożyć czyli teren pod imprezę, grill, promocje, nagrody, ale w zamian dostał darmową reklamę na Skuterowo i odwiedzających, którym mogło wpaść coś w oko, a więc mogli zostawić kasę w salonie. Widać w tym roku porozumienia nie było i stąd brak zakończenia. A co do nagród to wszystko zależy od fundatorów, pieniądze z reklam na Skuterowo idą pewnie na opłacenie domeny, serwera i pomoc webmasterów przy różnych kwestiach organizacyjnych. Pomyślcie, że Skuterowo to coś jak fora skuterowe, których jest masa w sieci, tylko S.com ma nieco większy budżet i rozgłos.