Poznańskie targi Motorshow 2020 przesunięte z powodu koronawirusa

Jak informuje organizator, planowane na 26-29 marca targi Motorshow 2020 nie odbędą się w tym terminie. Data imprezy została przesunięta o ok. 2 miesiące, a powodem tej decyzji są wydarzenia związane z epidemią koronawirusa.

O koronawirusie huczy we wszystkich mediach, które zdają się skutecznie podsycać dezorganizację i niepewność ruchów w całej światowej gospodarce. Nie omija to oczywiście jej gałęzi jaka jest motoryzacja. Powiązane ze sobą bezpośrednio łańcuchy zdarzeń związanych z działaniem wirusa i ich skutki wydają się być nie do przewidzenia, dlatego taki scenariusz czeka praktycznie wszystkie imprezy o zasięgu międzynarodowym. Nowy termin Motorshow 2020 to 18 -21 czerwca. Do tego czasu sytuacja powinna się już unormować, bo jak wynika z doniesień ekspertów, szczep COVID-19 nie jest groźny dla zdecydowanej większości ludzi, a osoby, którym zagraża zamykają się w 0,5% populacji i należą do nich osoby starsze i już obarczone chorobowymi powikłaniami.

Motorshow 2020 w czerwcu? Ciekawa propozycja

Wszystko wskazuje zatem, że obecna panika w ciągu najbliższego miesiąca powinna się wystudzić, a problematyka związana z działalnością branży motoryzacyjnej  powróci do normy. Czeka nas zatem ciekawa edycja poznańskiego święta motoryzacji. Poznań w czerwcu wydaje się być jeszcze ciekawszą propozycją dla wszytskich odwiedzających.

[trending]

 

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button