Nowy Junak SC 300: Fajny sprzęt w mocno niższej cenie

Informacja prasowa

W skrócie
  • Junak SC 300 to ciekawa nie tylko wizualnie propozycja dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2
  • Motocykl łączący w sobie współczesność z klimatami retro dostępny jest teraz w mocnej promocji
  • Oferta ważna jest do wyczerpania pojazdów nią objętych w punktach dealerskich marki

Junak SC 300 ma wiele atutów, którymi może zauroczyć nie tylko początkującego motocyklistę. Wygląda niebanalnie, daje wystarczającą ilość dynamiki, a teraz jego kolejnym atutem jest także nowa, promocyjna cena.

Nowy Junak SC 300 jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie motocyklami z segmentu 250-500 cm3 oraz świetnym sposobem na dokonanie kolejnego kroku w świecie jednośladów. Coraz większa grupa użytkowników motocykli klasy 125 kieruje swoje kroki w stronę maszyn dających jeszcze więcej możliwości pod względem dynamiki i użyteczności. W nowej promocji dokonanie tego kroku staje się jeszcze łatwiejsze.

Junak SC 300 to motocykl o  nowoczesnej konstrukcji, ale jednocześnie wpisujący się w obecne trendy stylistyczne, dotyczące klasycznej linii i nawiązań do szkoły designu użytkowego sprzed 4 dekad.

Junak SC 300: świetna dynamika w świetnej cenie

Zaprojektowana we włoskim studiu projektowym sylwetka motocykla nie tylko przyciąga wzrok, ale także udanie łączy nowoczesne przetłoczenia z klasyczną, nadającą urok całości linią nadwozia. Wszystko to sprawia, ze ten motocykl ma spore szanse przypaść do gustu zarówno fanom tego co współczesne, jak i motocyklistom wiernym tradycji. Ascetyczne w odbiorze nadwozie jest zdominowane przez wyrazisty zbiornik paliwa. Ten zabieg nadaje zarazem lekkości i dynamiki. Ale Junak SC 300 to nie tylko dopracowany minimalistyczny wygląd, który budzi ciekawość. W ślad za nim podążają bardzo współczesna i sprawdzająca się nie tylko w codziennym transporcie konstrukcja tego ciekawego pod wieloma względami jednośladu.

Junak SC 300

Nowy Junak SC 300 jest motocyklem napędzanym przez żywiołową i nowoczesną jednocylindrową jednostkę napędową z chłodzeniem cieczą i zaawansowanym układem zasilania w postaci elektronicznego wtrysku paliwa. Silnik, dla poprawy kultury pracy, został także wyposażony w wałek wyrównoważający, a generowane niemal 28 KM mocy pozwala wnieść dynamikę jazdy na wysoki i dający mnóstwo przyjemności z jazdy poziom. Zakres użytecznych obrotów i możliwość dynamicznej jazdy również w średnim zakresie obrotów z pewnością pozytywnie zaskoczy wielu użytkowników.

Tak żywiołowa jednostka napędowa znalazła odpowiednie wsparcie w zawieszeniu opartym o solidny widelec upside-down oraz centralny amortyzator z wahaczem ze stopów lekkich o przestrzennej konstrukcji. Układ jezdny łączy ze sobą precyzję prowadzenia z komfortowym zestrojeniem. Wszystko po to, by jazda była maksymalnie przyjemna, pewna i bezpieczna.

W układzie hamulcowym pracuje dwukanałowy system ABS, który dba o bezpieczeństwo i wspomaga płynną jazdę bez nieprzyjemnych niespodzianek. Ten element wyposażenia dopełnia całości nowoczesnego i bardzo uniwersalnego motocykla.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przeczytaj także:

Junak SC 300: scrambler na niby, motocykl na serio [cena, zdjęcia, dane techniczne, wideo]

Kolejnym z aspektów przemawiających za Junakiem SC 300 jest waga wynosząca zaledwie 152 kg, co nie tylko wpływa pozytywnie na zwinność, ale także na łatwość manewrowania. Wpływ na przyjazny charakter motocykla mieć będzie także usytuowana na umiarkowanej, bo wynoszącej zaledwie 780 mm wysokości kanapa. Zbiornik paliwa ma pojemność aż 20 litrów, co przy niewielkim apetycie na paliwo pozwoli na niezwykle rzadkie wizyty na stacjach benzynowych.

Zwinność i dynamika w promocji

Wyposażenie Junaka SC 300 to m.in. wydajne oświetlenie w technologii Full-LED,  oraz elegancki w formie okrągły wyświetlacz LCD, który dostarcza szeregu nie tylko niezbędnych informacji. Nie zabrakło także będącego na liście wyposażenia standardowego portu USB do ładowania urządzeń mobilnych. Junak SC 300

Nowy Junak SC 300 to także większa pojemnościowo wersja znanego już Junaka SC 125. Motocykl proponuje bardzo zbliżony charakter i design, dając przy tym jeszcze więcej względem dynamiki i codziennej użyteczności. Wersja 300 neoklasycznego Junaka jest więc idealną propozycją jako kolejny motocykl dający rozsądny rozwój Twojej motocyklowej przygody.

Junak SC 300 w specjalnej promocyjnej cenie kosztuje 16999 zł. Ilość motocykli objętych promocją jest ograniczona. Sprawdź dostępność u najbliższego dealera, którego znajdziesz na stronie www.junak.com.pl

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button