Aktualnie czytasz:
Motor Show 2019 w Poznaniu. Almot z trzema nowymi markami – Lambretta, Brixton i Zontes
0

Lambretta, Brixton i Zontes – te nowe na polskim rynku marki wkrótce będą dostępne w polskich salonach.
Lambretta po dekadach nieobecności powróciła na europejskie drogi, by w końcu zawitać także w Polsce. W salonach pojawią się modele z rodziny V-Special 50 oraz 125 ccm. Będą dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, które podkreślą klasyczny charakter połączony z nowoczesnością. Wszystkie współczesne skutery Lambretta projektowane są w Europie przy współpracy z utytułowanym studiem KISKA.

Zegary Lambretty łączą klasyczny styl z nowoczesną technologią.

Rok 2019 to także premiera w naszym kraju marki Brixton, której twórcą jest rodzinna austriacka firma z ponad 200 letnią tradycją – KSR Group. Brixton to lifestylowe, niewielkie motocykle na prawo jazdy B, zachowane w klasycznym stylu scrambler czy cafe racer. Oparto je o niezawodne jednostki napędowe i mnogość oryginalnych detali. W polskiej ofercie dostępny będzie m.in. BX 125 Haycroft czy BX 125 X.

Jedną z najbardziej intrygujących nowości jest marka futurystycznych motocykli Zontes. Modele 310R oraz 310X spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony branży podczas minionych targów Warsaw Motorcycle Show 2019.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Markę Zontes porównałbym do motocyklowego Xiaomi, kolejnej ikony zmian jakie zachodzą w Chinach. Stworzono maszyny, które moim zdaniem absolutnie niczym nie ustępują europejskim konstrukcjom. Ani pod względem jakości, designu czy stopnia zaawansowania technologicznego. Nadal uważam, że pomysł stworzenia tych konstrukcji zakrawa o szczyptę szaleństwa. Do współpracy nad projektem zaproszono europejskich designerów. Opracowano 200 opatentowanych rozwiązań technologicznych. Począwszy od własnej, dedykowanej konstrukcji silnika, przez ramę, zawieszenie, po elektroniczny kokpit czy system bezkluczykowy. Z finalnym produktem tej jakości Zontes zaczyna podbijać europejskie rynki, w czym Almot także chce mieć swój udział – przyznaje Mikołaj Sibora.

Skutery Lambretta i motocykle Brixton oraz Zontes wkrótce pojawią się w polskich salonach. Poznać wszystkie te konstrukcje z bliska będzie można również poznać podczas zbliżających się targów Motor Show 2019 w Poznaniu.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%