Motor Show 2019 w Poznaniu. Almot z trzema nowymi markami – Lambretta, Brixton i Zontes

Lambretta, Brixton i Zontes – te nowe na polskim rynku marki wkrótce będą dostępne w polskich salonach.
Lambretta po dekadach nieobecności powróciła na europejskie drogi, by w końcu zawitać także w Polsce. W salonach pojawią się modele z rodziny V-Special 50 oraz 125 ccm. Będą dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, które podkreślą klasyczny charakter połączony z nowoczesnością. Wszystkie współczesne skutery Lambretta projektowane są w Europie przy współpracy z utytułowanym studiem KISKA.

Zegary Lambretty łączą klasyczny styl z nowoczesną technologią.

Rok 2019 to także premiera w naszym kraju marki Brixton, której twórcą jest rodzinna austriacka firma z ponad 200 letnią tradycją – KSR Group. Brixton to lifestylowe, niewielkie motocykle na prawo jazdy B, zachowane w klasycznym stylu scrambler czy cafe racer. Oparto je o niezawodne jednostki napędowe i mnogość oryginalnych detali. W polskiej ofercie dostępny będzie m.in. BX 125 Haycroft czy BX 125 X.

Jedną z najbardziej intrygujących nowości jest marka futurystycznych motocykli Zontes. Modele 310R oraz 310X spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony branży podczas minionych targów Warsaw Motorcycle Show 2019.

Markę Zontes porównałbym do motocyklowego Xiaomi, kolejnej ikony zmian jakie zachodzą w Chinach. Stworzono maszyny, które moim zdaniem absolutnie niczym nie ustępują europejskim konstrukcjom. Ani pod względem jakości, designu czy stopnia zaawansowania technologicznego. Nadal uważam, że pomysł stworzenia tych konstrukcji zakrawa o szczyptę szaleństwa. Do współpracy nad projektem zaproszono europejskich designerów. Opracowano 200 opatentowanych rozwiązań technologicznych. Począwszy od własnej, dedykowanej konstrukcji silnika, przez ramę, zawieszenie, po elektroniczny kokpit czy system bezkluczykowy. Z finalnym produktem tej jakości Zontes zaczyna podbijać europejskie rynki, w czym Almot także chce mieć swój udział – przyznaje Mikołaj Sibora.

Skutery Lambretta i motocykle Brixton oraz Zontes wkrótce pojawią się w polskich salonach. Poznać wszystkie te konstrukcje z bliska będzie można również poznać podczas zbliżających się targów Motor Show 2019 w Poznaniu.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button