Moto Guzzi w tym roku skończy sto lat! Urodzinowa prezentacja malowań Centenario już niebawem

Setne urodziny Moto Guzzi wraz z prezentacją malowań Centenario w salonach Moto Guzzi

W skrócie
  • Moto Guzzi to jedna z najstarszych marek motocyklowych świata. W tym roku producent będzie obchodził swoje setne urodziny.

Moto Guzzi to prawdziwa motocyklowa legenda z kraju pizzy, spaghetti i prosecco. Jedna z najstarszych marek motocyklowych na świecie, produkująca swoje motocykle niezmiennie w tym samym, pięknym miejscu nad jeziorem Como we Włoszech. Dla wielu to duma i pierwowzór tego co nazywa się „włoskimi motocyklami klasycznymi”. W tym roku obchodzi  w tym roku swoje setne urodziny. Będzie impreza!

Moto Guzzi Polska wraz z siecią dealerską zapraszają do salonów Moto Guzzi w dniu 13.03.2021, gdzie świętować będziemy wspólnie podczas wydarzenia, które odbędzie się we wszystkich punktach dealerskich w jednym czasie. Na miejscu czeka Was moc atrakcji, w tym przede wszystkim to najważniejsze, prezentacja nowych modeli Moto Guzzi na rok 2021, również w rocznicowym malowaniu Centenario.

Setne urodziny Moto Guzzi

W tym dniu czeka na Was oczywiście pyszna, włoska kawa, urodzinowe Prosecco oraz tort. Nie zabraknie również upominków, konkursów z nagrodami i specjalnych atrakcji. Importer zapewnia transmisję Live, by również w pozostałych salonach goście i miłośnicy marki Moto Guzzi mogli dowiedzieć się najciekawszych szczegółów z pierwszych polskich testów nowych Moto Guzzi V7. Z okazji setnych urodzin Moto Guzzi przygotowało specjalne rocznicowe edycje modeli V85TT, V& oraz V9. Maszyny urzekają elegancją i stonowanym wykończeniem, dlatego tym bardziej warto poznać je na żywo.

Moto Guzzi kończy sto lat

Dodatkowo, podczas tego wydarzenia ogłoszony zostanie wielki konkurs Moto Guzzi Polska, którego nagrodą główną będzie wyjazd do Mandello del Lario na obchody GMG (Giornate Mondiali Guzzi), czyli wrześniowej imprezy samego producenta znad jeziora Como. Szczegóły podane zostaną podczas wydarzenia.

Stulecie marki Moto Guzzi: Poznaj rocznicowe edycje motocykli

Salony Moto Guzzi, w których obchodzone będą urodziny i prezentacja:

• Liberty Motors Piaseczno, ul. Puławska 44D, 05-500 Piaseczno
• Liberty Motors Wrocław, al. Jana III Sobieskiego 5, 51-301 Wrocław
• Moto Mio Kraków, ul. Zakopiańska 171a, 30-435 Kraków
• Centrum-Motocykli Poznań (nowy dealer), ul. Lutycka 95a, 60-478 Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button