Masz motocykl z czasów PRL? Pochwal się nim na zlocie w Grębowie - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Masz motocykl z czasów PRL? Pochwal się nim na zlocie w Grębowie

30 sierpnia dobędzie się IV Zjazd Starych Motocykli PRL. Rzecz będzie mieć miejsce na placu targowym w Grębowie. Lokalni pasjonaci motoryzacji z klubu "Gazela" zachęcają wszystkich posiadaczy starych motocykli i motorowerów do udziału w tej imprezie. Jeszcze można zgłosić swój dwukołowy sprzęt!

W zeszłym roku nie zabrakło fanów i właścicieli kultowych maszyn z czasów PRL-u. Udział w imprezie wzięło ponad 150 motocykli. Ekipa pasjonatów dociera na wydarzenie z wielu regionów kraju, więc ogólnokrajowy charakter zlotu jest już stałym statusem. W tym roku organizatorzy spodziewają się pobicia rekordu i zachęcają tym samym do udziału w wydarzeniu. WSK 175 Kobuz

Tegoroczny zjazd rozpocznie parada. W programie znalazły się też konkursy motocyklowe, prezentacja starych traktorów z terenu gminy, pokazy służb mundurowych i kolekcji straych motocyklowych "granków". Sielski klimat podkreśli występ lokalnej kapeli, która muzyką przeniesie w czasie do lat gdy motoryzacja miała nieco inne oblicze - lat PRL-u. Udział w wydarzeniu można rejestrować pod numerem telefonu 607 - 549 - 265.

I jak tu nie kochać sprzętów, którymi toczono się po naszych drogach w czasie komuny?

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button