Aktualnie czytasz:
Kup motocykl, lub zleć serwis online: w Triumphie to możliwe
0

Salony motocyklowe Triumph są bezpieczne. Jednak, droga do salonu może obecnie okazać się niepotrzebnym ryzykiem. Dlatego autoryzowane salony Triumph w Warszawie i Poznaniu oferują możliwość zakupu motocykli w systemie door to door. Formalności załatwisz mailowo lub telefonicznie, a motocykl zostanie dostarczony pod wskazany adres. Prosto wygodnie i bezpiecznie.

Chcesz stać się posiadaczem brytyjskiej maszyny Triumph? Teraz salony Triumph Warszawa i Poznań umożliwiają zakup motocykla online. Formalności, związane z kredytem lub leasingiem, dokonasz przez e-mail, a zakupiony motocykl trafi do Ciebie w dogodnym terminie i to całkowicie bezpłatnie.

Jeśli posiadasz już Triumpha i chciałbyś dokonać serwisu swojej maszyny, to Serwis Triumph Warszawa zachęca także do skorzystania z możliwości przekazania motocykla do serwisu w bezpłatnej ofercie door to door. Specjaliści  odbiorą Twój motocykl oraz odwiozą po serwisie pod drzwi Twojego garażu. Za wykonaną usługę zapłacisz wygodnie przelewem. Oferta ważna na terenie Warszawy i w promieniu 30 km od niej. To rozwiązanie pozwoli do zera ograniczyć kontakt z personelem do minimum i jednocześnie pozwoli przygotować motocykl na czas, przed szczytem sezonu motocyklowego. W przypadku dalszych lokalizacji, transport motocykla wyceniony zostanie indywidualnie.

Kontakt z salonami:

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Warszawa

Salon: 538 222 888; szymon.krzywodajc@triumphpolska.pl
Serwis: 692 292 554; piotr.krajewski@triumphpolska.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Poznań

Salon: 883-344-152; piotr.majchrzak@triumphpolska.pl
881-344-151 krzysztof.gorski@triumphpolska.pl
Serwis: 695-219-050; serwis.poznan@triumphpolska.pl

Oferta jest ważna od 21 marca do odwołania.

Więcej informacji o motocyklach Triumph znajdziesz na stronie https://www.triumphmotorcycles.pl/

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%