Aktualnie czytasz:
Jednoślad.pl numerem jeden wśród portali branżowych!
0

Przed kilkoma minutami otrzymałem wyniki najnowszego audytu PBI Gemius. Udało się! W czerwcu staliśmy się liderem zasięgu. To niesamowite jak z w 8 lat udało się, niemal kompletnie przypadkiem wyewoluować ze zwykłego bloga o skuterach do lidera. Od tysiąca odwiedzających miesięcznie po niemal pół miliona. Przecieram oczy ze zdumienia…

Był 1 marca 2010 roku…

Wtedy postanowiłem uruchomić swój kolejny, autorski, spontaniczny projekt, nie oczekując zupełnie niczego. Bez konkretnej wizji, pracowników, analizy konkurencji, nawet prawa jazdy kategorii A. Bardzo szybko się okazało, że trafiłem na niszę, która w dużym stopniu jest niezagospodarowana. Całkowicie przypadkiem okazało się że zasięg portalu Skuterowo.com rośnie w sposób wykładniczy. Nie wierzyłem. Do dziś nie wierzę. Nie wiem w jaki sposób to się udało zrobić. To dało mi ogromną motywację do rozwoju i inwestycji – przede wszystkim w kontent. Później także w treści wideo (700 realizacji), które dziś miesięcznie ogląda ponad milion osób!  

19 października 2015 dokonaliśmy akwizycji, nabywając prawa do domeny dawnego portalu Jednoślad.pl oraz jego archiwum. Dokonując tego rebrandingu zależało mi na umocnieniu ewolucji w kierunku rynku motocyklowego ogółem, bez względu na pojemność czy segment. Jednocześnie nasza redakcja wzbogaciła się o nowe twarze, co było kolejnym, potężnym impulsem do rozwoju zasięgu, rozpoznawalności. 

Dokonując tego wszystkiego – cały Zespół oraz ja kierowaliśmy się pracą organiczną, bez pokusy pójścia na skróty. Kluczem do sukcesu są wyłącznie użyteczne treści bez wsparcia z zewnątrz w postaci płatnych kampanii.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jesteśmy niesamowicie dumni z wyników naszej pracy. Z tego miejsca chcieliśmy podziękować za zaufanie naszym Czytelnikom i partnerom. 

Dziękujemy jeszcze raz!
Leszek Śledziński

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
75%
25%
0%