Aktualnie czytasz:
Jednoślad.pl numerem jeden wśród portali branżowych!
0

Przed kilkoma minutami otrzymałem wyniki najnowszego audytu PBI Gemius. Udało się! W czerwcu staliśmy się liderem zasięgu. To niesamowite jak z w 8 lat udało się, niemal kompletnie przypadkiem wyewoluować ze zwykłego bloga o skuterach do lidera. Od tysiąca odwiedzających miesięcznie po niemal pół miliona. Przecieram oczy ze zdumienia…

Był 1 marca 2010 roku…

Wtedy postanowiłem uruchomić swój kolejny, autorski, spontaniczny projekt, nie oczekując zupełnie niczego. Bez konkretnej wizji, pracowników, analizy konkurencji, nawet prawa jazdy kategorii A. Bardzo szybko się okazało, że trafiłem na niszę, która w dużym stopniu jest niezagospodarowana. Całkowicie przypadkiem okazało się że zasięg portalu Skuterowo.com rośnie w sposób wykładniczy. Nie wierzyłem. Do dziś nie wierzę. Nie wiem w jaki sposób to się udało zrobić. To dało mi ogromną motywację do rozwoju i inwestycji – przede wszystkim w kontent. Później także w treści wideo (700 realizacji), które dziś miesięcznie ogląda ponad milion osób!  

19 października 2015 dokonaliśmy akwizycji, nabywając prawa do domeny dawnego portalu Jednoślad.pl oraz jego archiwum. Dokonując tego rebrandingu zależało mi na umocnieniu ewolucji w kierunku rynku motocyklowego ogółem, bez względu na pojemność czy segment. Jednocześnie nasza redakcja wzbogaciła się o nowe twarze, co było kolejnym, potężnym impulsem do rozwoju zasięgu, rozpoznawalności. 

 
Czytaj
REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Dokonując tego wszystkiego – cały Zespół oraz ja kierowaliśmy się pracą organiczną, bez pokusy pójścia na skróty. Kluczem do sukcesu są wyłącznie użyteczne treści bez wsparcia z zewnątrz w postaci płatnych kampanii.

Jesteśmy niesamowicie dumni z wyników naszej pracy. Z tego miejsca chcieliśmy podziękować za zaufanie naszym Czytelnikom i partnerom. 

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Dziękujemy jeszcze raz!
Leszek Śledziński

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
75%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
25%
Grrrr!
0%
Smutne
0%