Aktualnie czytasz:
Jednoślad.pl numerem jeden wśród portali branżowych!
0

Przed kilkoma minutami otrzymałem wyniki najnowszego audytu PBI Gemius. Udało się! W czerwcu staliśmy się liderem zasięgu. To niesamowite jak z w 8 lat udało się, niemal kompletnie przypadkiem wyewoluować ze zwykłego bloga o skuterach do lidera. Od tysiąca odwiedzających miesięcznie po niemal pół miliona. Przecieram oczy ze zdumienia…

Był 1 marca 2010 roku…

Wtedy postanowiłem uruchomić swój kolejny, autorski, spontaniczny projekt, nie oczekując zupełnie niczego. Bez konkretnej wizji, pracowników, analizy konkurencji, nawet prawa jazdy kategorii A. Bardzo szybko się okazało, że trafiłem na niszę, która w dużym stopniu jest niezagospodarowana. Całkowicie przypadkiem okazało się że zasięg portalu Skuterowo.com rośnie w sposób wykładniczy. Nie wierzyłem. Do dziś nie wierzę. Nie wiem w jaki sposób to się udało zrobić. To dało mi ogromną motywację do rozwoju i inwestycji – przede wszystkim w kontent. Później także w treści wideo (700 realizacji), które dziś miesięcznie ogląda ponad milion osób!  

19 października 2015 dokonaliśmy akwizycji, nabywając prawa do domeny dawnego portalu Jednoślad.pl oraz jego archiwum. Dokonując tego rebrandingu zależało mi na umocnieniu ewolucji w kierunku rynku motocyklowego ogółem, bez względu na pojemność czy segment. Jednocześnie nasza redakcja wzbogaciła się o nowe twarze, co było kolejnym, potężnym impulsem do rozwoju zasięgu, rozpoznawalności. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Dokonując tego wszystkiego – cały Zespół oraz ja kierowaliśmy się pracą organiczną, bez pokusy pójścia na skróty. Kluczem do sukcesu są wyłącznie użyteczne treści bez wsparcia z zewnątrz w postaci płatnych kampanii.

Jesteśmy niesamowicie dumni z wyników naszej pracy. Z tego miejsca chcieliśmy podziękować za zaufanie naszym Czytelnikom i partnerom. 

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Dziękujemy jeszcze raz!
Leszek Śledziński

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
75%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
25%
Grrrr!
0%
Smutne
0%