Aktualnie czytasz:
Honda CBR500R 2019. Jeszcze bardziej sportowa
0

Model CBR500R przeznaczony jest dla motocyklistów, którzy dojrzeli do przesiadki z mniejszego jednośladu, oferując emocje korzystania ze sportowego motocykla na co dzień, jednocześnie zapewniając rozsądne koszty eksploatacji, dzięki czemu jest to świetny motocykl zarówno do codziennych dojazdów do pracy, jak i do weekendowej rozrywki.

CBR500R nie boi się też doświadczonych motocyklistów, którzy chcą przesiąść się na coś mniejszego, zachowując przy tym esencję radości jazdy na motocyklu.

W 2016 r. CBR500R otrzymał ostrzejszą stylizację, oświetlenie LED i zmiany w przednim zawieszeniu, a model roku 2019 staje się jeszcze bardziej agresywny, z nową formą zewnętrzną i nową pozycją kierowcy, która wzmacnia jego sportowy charakter. Silnik jest mocniejszy w dolnym zakresie prędkości obrotowych i łatwiej wkręca się aż do maksymalnych obrotów, zapewniając przy tym emocjonujące wrażenia dźwiękowe.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

CBR500R zawsze był szybki, oszczędny i pełen emocji. W modelu roku 2019 żadna z tych zalet nie uległa osłabieniu, a wręcz przeciwnie – wzmocniono je i dodano coś więcej.

Kontrasty kątów i powierzchni – od bardzo delikatnych, po bardzo muskularne – od obudowy reflektora, aż po siedzenie zarysowują nowy wygląd CBR500R. Ergonomia motocykla została udoskonalona, co pozwala kierowcy na lepsze wykorzystanie możliwości jednośladu, jednocześnie poprawie uległa też aerodynamika pojazdu. Regulowana kierownica (clip-on) jest teraz montowana poniżej przekonstruowanej górnej półki, a kierowca będzie pochylony nieco bardziej do przodu.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Mimo tego, że silnik utrzymuje moc 47,6 KM (35 kW), czyli maksymalną dla posiadaczy praw jazdy A2, zapewnia on o 4% więcej mocy i momentu obrotowego w zakresie obrotów silnika od 3000 do 7000 obr/min, a to dzięki zmianom w układzie dolotowym, wydechowym i w układzie rozrządu. Motocykl wyposażony jest także w sprzęgło antyhoppingowe.

W nowym zestawie wskaźników LCD dodano LightShift, czyli funkcję informującą kierowcę o konieczności zmiany biegu na wyższy oraz oznaczenia aktualnie załączonego biegu, wprowadzono też kierunkowskazy LED, aby dostosować je do reszty oświetlenia. Podwozie pozostało niezmienione za wyjątkiem nowego tylnego amortyzatora, zapewniającego stałą wydajność tłumienia i lepszą kontrolę nad pojazdem.

Honda CBR500R 2019 – zdjęcia:

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%