Gadżety Skuterowo.com za prostą odpowiedź

Dziś kolejna okazja do zgarnięcia wyjątkowych prezentów. Przygotowaliśmy sporo niespodzianek dla tych, którzy rozwiążą zagadkę przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Dla pierwszej osoby, która prawidłowo odpowie na pytanie i uzupełni formularz konkursowy mamy limitowaną czapkę z daszkiem z logo Skuterowo.com. Wykonana z wysokiej jakości materiału. W pełni przewiewna. Posiada szerokie możliwości regulacji rozmiaru. Daszek w pełni formowalny.

Dla drugiego szczęśliwca kubek Skuterowo.com o pojemności 0.25 L. Pochodzi on z limitowanej serii niedostępnej nigdzie indziej.

Dla trzech kolejnych ramka motorowerowa Skuterowo.com. Nie tylko poprawia wygląd skutera, ale również zabezpiecza tablicę rejestracyjną przed rezonowaniem.

Następne cztery osoby dostaną od nas długopisy sygnowane logo Skuterowo.com. Wykonane z lekkiego aluminium, odporne na ciężkie traktowanie.

Kolejna piątka zgarnia od nas komplety naklejek Skuterowo.com. Klej w nich zastosowany nie pozostawia uporczywych śladów i jest bezpieczny dla lakieru. Nadruk zabezpieczony przed ścieraniem i działaniem warunków atmosferycznych.

Uzupełnij poniższy formularz odpowiadając na pytanie (wskazówki znajdziesz w archiwum działu informacje Skuterowo.com).

[contact-form-7 id=”17254″ title=”Data Startu”]

Dziękujemy. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Poprawna odpowiedź to: 01.03.2010.
Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

Zdobywcy nagród:
Czapka z daszkiem Skuterowo.com: Mateusz Walendzik.

Kubek Skuterowo.com: Krzysztof Mroczka.

Ramka do tablic rejestracyjnych motorowerowych: Mateusz Ostrowski, Piotr Gorzkowski, Sebastian Jakóbczyk.

Długopisy sygnowane logo Skuterowo.com: Karol Adolf, Kamil Wojciechowski, Adam Sawicki, Michał Toufar.

Komplety naklejek Skuterowo.com: Mateusz Krukurka, Krzysztof Krzekotowski, Krzysztof Sekuła, Szymon Konarski, Jakub Mroziński.

Nagrody w zabawie:
[nggallery id=92]

Fundator zabawy: Skuterowo.com, istniejący od 1. marca 2010 roku, największy polski portal o tematyce skuterów i motorowerów.
Fundator zabawy: Skuterowo.com, istniejący od 1. marca 2010 roku, największy polski portal o tematyce skuterów i motorowerów.

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Skuterowo.com.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są zawarte na niniejszej stronie gadżety Skuterowo.com
4. Laureatami zostanie 14 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz, prawidłowo odpowiadając na pytanie.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez niniejszą stronę konkursową w terminie 24 h od momentu jej rozpowszechnienia.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin,osoby najbliższe oraz osoby będące laureatami poprzednich edycji konkursu Skuterowo.com, których finał miał miejsce co najmniej 6 miesięcy od daty tejże publikacji.
9. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
10. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
11. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Fot.: Skuterowo.com

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

39 opinii

  1. Fundator zabawy: Skuterowo.com, istniejący od 1. marca 2010 roku, największy polski portal o tematyce skuterów i motorowerów. lol jaki opóźniony zapłon

  2. Też dałem 1 marca 2010.
    Jeszcze nic nie wygrałem, może się uda.
    chciałbym kubeczek, ale zobaczymy co Bóg i skuterowo da 🙂

  3. Mam ramkę. Ciesze się bardzo iż coś wygrałem, tym bardziej iż to mój pierwszy konkurs w skuterowo.com

  4. Jeżeli wygrałem długopis, ale nie mam żadnej wiadomości (e-mail, ani na skuterowo) to znaczy, że mnie zdyskwalifikowali ? (nie podałem miasta, przy adresie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button