Aktualnie czytasz:
Bilans długiego weekendu: wcale nie jest bezpieczniej
0
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Policja zaklina rzeczywistość – a liczby mówią same za siebie. Kolejny tragiczny długi weekend na polskich drogach. W kulturze jazdy polskich kierowców nie zmieniło się praktycznie nic. Jak to jest, że ostre przepisy nie działają?

Z długiego weekendu, długi korek do domu. Ale korki nie były największym problemem. Zaostrzenie przepisów niewiele zmieniło. W długi weekend zginęło 46 osób, zatrzymano 1600 pijanych kierowców. Policja stara się zaklinać rzeczywistość i zapewniać, że jest o wiele lepiej. Jednak wcale lepiej nie jest. Bo chociaż od dłuższego czasu przepisy ruchu drogowego są coraz bardziej rygorystyczne, nie maleje ani liczba ofiar wypadków, ani liczba kierowców, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%