120- lecie marki Harley-Davidson w salonie Liberator Warszawa

Informacja prasowa

W skrócie
  • Harley-Davidson obchodzi w tym roku 120-leci zalozenia marki
  • Z tej okazji odbywają się liczne imprezy motocyklowe na całym świecie
  • Europejskim ofocjalnym świetem będzie 120th H-D Anniversary Festivale w dniach 22-25 czerwca w Budapeszcie
  • W Polsce obchody rozpoczyna wydarzenie zorganizowane przez salon motocykli H-D Liberator W Warszawie

Motocykle, muzyka, Bike Show i pogoda zamówiona na specjalne wydarzenie w warszawskim salonie mootcykli Harley-Davidson, czyli w Liberatorze. Zapowiada się konkretne wydarzenie.

Najstarszy dealer Harley-Davidson w Polsce świętuje 120 – lecie marki. 3 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędzie się specjalny event, poprzedzający europejskie obchody w Budapeszcie 22-25 czerwca oraz Harley-Davidson Homecoming, czyli największą imprezą rocznicową, która na 13-16 lipca zaplanowana jest w Milwaukee, w Stanach Zjednoczonych. W wydarzeniu weźmie udział gość specjalny z Ambasady USA w Polsce.


Harley-Davidson kończy w tym roku 120 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim miłośnikom marki oraz pasjonatom motocykli, Liberator Warszawa organizuje wyjątkowe wydarzenie. Już 3 czerwca przy ul. Górczewskiej 30 w Warszawie będzie można zobaczyć kultowe motocykle, posłuchać muzyki na żywo oraz obejrzeć wyjątkowe BIKE SHOW w kategoriach: Best Bike, Best Harley, Best Vespa i Best Paint.

Przeczytaj też:

Klasyczne Harleye ze zmiennymi fazami rozrządu: to się dzieje naprawdę


Impreza, której współorganizatorem jest “Warsaw Chapter H.O.G. ( Harley Owners Group) wystartuje o godzinie 12:00. Ogłoszenie wyników konkursu BIKE SHOW i rozpoczęcie części oficjalnej zaplanowano na 16:00. Godzinę później na scenie pojawią się zespóy Hell Device i Rock Union.

Harley-Davidson wspiera pomoc humanitarną w Ukrainie

Czerwcowy event w warszawie to także niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z misją Grupy Awangarda – polskiego zespołu medyków przyfrontowych, którzy od początku wojny działają na Donbasie w obwodzie Donieckim oraz Fundacją Cywilnej Obrony Terytorialnej – Semper Paratus, która uczy i szkoli cywilnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, jak w razie wybuchu wojny zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button