Aktualnie czytasz:
Wakacyjna promocja od Benelli! Zgarnij akcesoria do Benelli TRK 502, TRK 502 X lub 502 C
0
Planujesz zakup motocykla na kategorię A2? To idealna okazja, żeby kupić Benelli w promocyjnej ofercie z kompletem akcesoriów. Do zgarnięcia są kufry, halogeny lub oparcie .

Każdy klient, który kupi wybrany motocykl Benelli z rocznika 2019 otrzyma promocyjne akcesoria. Jak to działa? To proste – kupując Benelli TRK 502, TRK 502 X lub 502 C koniecznie należy zachować dowód zakupu. Później skanujemy fakturę za motocykl oraz dowód rejestracyjny i wysyłamy skany do Benelli, a oni.. odeślą nam kufer centralny oraz halogeny (modele TRK) lub oparcie (model 502 C).

Kufer jest nie byle jaki, bo 46-litrowy KAPPA. Oparcie pasażera do modelu 502 C to także ukłon w stronę osób podróżujących we dwójkę.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Detale promocji do znalezienia na stronie www.najlepsze-motocykle.pl

 

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%