Aktualnie czytasz:
Wakacyjna promocja od Benelli! Zgarnij akcesoria do Benelli TRK 502, TRK 502 X lub 502 C
0
Planujesz zakup motocykla na kategorię A2? To idealna okazja, żeby kupić Benelli w promocyjnej ofercie z kompletem akcesoriów. Do zgarnięcia są kufry, halogeny lub oparcie .

Każdy klient, który kupi wybrany motocykl Benelli z rocznika 2019 otrzyma promocyjne akcesoria. Jak to działa? To proste – kupując Benelli TRK 502, TRK 502 X lub 502 C koniecznie należy zachować dowód zakupu. Później skanujemy fakturę za motocykl oraz dowód rejestracyjny i wysyłamy skany do Benelli, a oni.. odeślą nam kufer centralny oraz halogeny (modele TRK) lub oparcie (model 502 C).

Kufer jest nie byle jaki, bo 46-litrowy KAPPA. Oparcie pasażera do modelu 502 C to także ukłon w stronę osób podróżujących we dwójkę.

Detale promocji do znalezienia na stronie www.najlepsze-motocykle.pl

 

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%