Romet RR 50: Wkrótce w Skuterowo.com

Jedna z ciekawszych premier sezonu 2012 w Polsce: Romet RR 50. Odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na „motorowerowe ścigacze”. RR to fajny wygląd, dobre brzmienie wydechu, niepozorność i duma właściciela – może poczuć się dojrzale.

O to właśnie tutaj chodzi, na Romecie RR każdy może się poczuć jak niemal na motocyklu. Przejeżdżający obok może zwracać na siebie uwagę, czego doświadczyliśmy podczas testowania tego sprzętu.
Ciekawi rezultatów? Te poznacie już wkrótce na Skuterowo.com.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

13 opinii

  1. Z której strony bym się nie patrzył to te niby „ścigacze” wcale mi się nie podobają a wręcz wywołują śmiech jak spotykam je na ulicy.
    Ktoś pisze że można je pomylić z prawdziwym ścigaczem

    ALE Z KTÓREJ STRONY PATRZĄC ???
    DŹWIĘK WYDECHU TEŻ ODPADA.

  2. Dobraaa, mam rometa 767 w 2t i dziś mając na liczniku niecałe 6400km zdechł. Skuter był dobrze dotarty, zawsze półsyntetyk Castrola, dobre paliwo, jeśli mam być szczery to liczyłem że do 10 tys. dożyje, ale jednak to tylko tandetny chinol. Co do RR50, to jest to kolejny „zabawkowy” pseudo-ścigacz i jeśli mam być szczery, to Zipp XRace bije go wyglądem, brzmieniem i osiągami, bo to jest jakieś nijakie. Nie mówiąc o jakości wykonania bo miałem okazję zobaczyć to na żywo i gołe kable na wierzchu raczej nie świadczą o super-trwałości tej konstrukcji…
    Generalnie chinole nie powinny mieć prawa bytu, ale cena zmusza niektórych do kupowania takowego sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button