Aktualnie czytasz:
Romet 777 4T: Pierwsze kilometry i opinie
0
 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Skuterem poruszam się ponad 1 dzień.  Narazie „Romek” wywiera na mnie pozytywne wrażenie. Do tej pory nie zauważyłem żadnych usterek, oprócz konieczności wymiany pokrywy filtra, która od zakupu miała pęknięcie i kilka luźnych śrub. Motorek jest bardzo zrywny pomimo silnika 4T. Powoli go docieram od czasu mu przyciskając, co daje prędkość 50-60 km/h – mnie to bardzo zachwyciło. Kolejnym plusikiem jest to, że skuter stoi na 2 amortyzatorach. Posiada bardzo widoczne kierunkowskazy i mocne światła. Na „szafie” mam mało przejechane, bo dopiero 65km, ale jutro powinno być jeszcze raz tyle. Motor kupiłem nowy za pół ceny i narazie wydaję mi się bardzo udaną inwestycją. Skuter ma bardzo mało przejechane, więc dużo o nim powiedzieć nie mogę.  Jutro postaram się wrzucić fotki „bzyka”. Pozdrawiam i szerokości

PS Jest jedna awaria, a mianowicie wskaźnik nie pokazuje ilości paliwa. Dziś np. zalałem do pełna i kreska jest przed 1/2 zbiornika, to zapewne problem z pływakiem. W PN podskoczę do chłopaków z serwisu i mi to naprawią . Z upływem kilometrów będę dopisywał przygody na moim blogu Skuterowo.com.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%