Romet 777 4T: Pierwsze kilometry i opinie

Skuterem poruszam się ponad 1 dzień.  Narazie "Romek" wywiera na mnie pozytywne wrażenie. Do tej pory nie zauważyłem żadnych usterek, oprócz konieczności wymiany pokrywy filtra, która od zakupu miała pęknięcie i kilka luźnych śrub. Motorek jest bardzo zrywny pomimo silnika 4T. Powoli go docieram od czasu mu przyciskając, co daje prędkość 50-60 km/h - mnie to bardzo zachwyciło. Kolejnym plusikiem jest to, że skuter stoi na 2 amortyzatorach. Posiada bardzo widoczne kierunkowskazy i mocne światła. Na "szafie" mam mało przejechane, bo dopiero 65km, ale jutro powinno być jeszcze raz tyle. Motor kupiłem nowy za pół ceny i narazie wydaję mi się bardzo udaną inwestycją. Skuter ma bardzo mało przejechane, więc dużo o nim powiedzieć nie mogę.  Jutro postaram się wrzucić fotki "bzyka". Pozdrawiam i szerokości

PS Jest jedna awaria, a mianowicie wskaźnik nie pokazuje ilości paliwa. Dziś np. zalałem do pełna i kreska jest przed 1/2 zbiornika, to zapewne problem z pływakiem. W PN podskoczę do chłopaków z serwisu i mi to naprawią . Z upływem kilometrów będę dopisywał przygody na moim blogu Skuterowo.com.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button